Doda namawia do głosowania na Polskę w finale Eurowizji
ONS

Dziś wieczorem wielki finał Eurowizji 2014. Polska przełamała po latach fatalną passę i Cleo z utworem "My Słowianie" wystąpi w Kopenhadze przed wielomilionową publicznością zgromadzoną przed telewizorami. Półfinałowy występ naszych reprezentantek wzbudził ogromne emocje, a polskie biusty jeszcze na długo zapadną w pamięć europejskim widzom. Przypomnijmy: Nie tylko krytyka. W Europie chwalą seksowny występ Cleo na Eurowizji

Od kilku dni fani Eurowizji w Polsce ekscytują się dzisiejszym finałem, zachęcając też Polaków za granicą do głosowania na swoich rodaków. Bojowy nastrój udzielił się też... Dodzie. Gwiazda opublikowała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wystylizowana jest na seksowną Słowiankę rodem z teledysku Donatana i Cleo. Fotografię opatrzyła stosownym komentarzem, w którym nawołuje do solidarności z naszymi wykonawcami dzisiejszego wieczoru.
 

Wszystkie Slavic Girls jednoczmy się dziś !!!!!!!! Pełna mobilizacja w głosowaniu i w pozytywnym myśleniu ! - napisała pod zdjęciem Doda.


Będziecie dziś kibicować Cleo w finale Eurowizji? Poniżej krótka ściągawka do głosowania dla osób mieszkających za granicą, które mogą oddawać swoje głosy na występ Polski.

Zobacz: Donatan nabija się z Kobiety z brodą. Popisał się jak zawsze

 

Zdjęcia z drugiego półfinału Eurowizji 2014 z udziałem Polski:

Więcej na temat Doda Eurowizja Donatan Cleo