• chimera

Doda z torebkami, które sama skonfigurowała. HIT sezonu?

Doda zaprojektowała torebkę By my Lilou
Fot. ONS

Wyraziste dodatki to nieodłączny element stylizacji Dody. Gwiazda nie tylko sama projektuje swoją biżuterię czy sceniczne kreacje, ale też otworzyła sklep internetowy (zobacz kolekcję), w którym fani mogą kupić ubrania z limitowanej kolekcji. Ostatnio artystka poszła o krok dalej i sama skonfigurowała swoje torebki. Mowa o modelach, który towarzyszył Dodzie na ostatnich wydarzeniach - na Różach Gali i rozdaniu nagród Aladyny 2013.

Chodzi o torebki Josephine z Be my Lilou. Co ciekawe to torebki, które można skonfigurowć według własngo uznania. Począwszy od koloru całości, przez kolor pasków, aż po detale takie jak zapięcia. Za zrobienie takiego cacka trzeba zapłacić 990 złotych. Ale dzięki temu możemy mieć coś niepowtarzalnego. Zainteresowanych odsyłamy na stronę marki.

Poniżej dokładne zdjęcia Dody z torebkami skonfigurowanymi według jej własnego pomysłu - błękitno-białą z czarnymi paskami i biało-czarną z białymi paskami. Która ładniejsza? A może Ty zrobisz ciekawszą?Doda z torebką swojego projektu na Różach Gali 2013:

Może Cię również zainteresować:

Doda zdradza szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Dlaczego tylu wokalistów odpadło?

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady