• BoyToy

Doda zdradziła nam szczegóły projektu z Krupą. Co z jej udziałem w Top Model?

Doda o współpracy z Joanną Krupą
Fot. ONS

Kilka tygodni temu paparazzi przyłapali na lunchu Dodę i Joannę Krupę. Początkowo wydawało się, że spotkanie miało tylko charakter towarzyski, ale szybko okazało się, że tę dwójkę połączyły też interesy i to szczególne. Gwiazdy postanowiły bowiem zorganizować wspólną akcję pomocy potrzebującym zwierzętom. Przypomnijmy: To nie był zwykły lunch. Krupa i Doda szykują wspólny projekt

Obie panie nie chciały się wdawać w szczegóły planowanego przedsięwzięcia, ale nam udało się dowiedzieć czegoś więcej. W rozmowie z AfterParty.pl Doda wyznała, że w ramach akcji zostanie zorganizowany wielki rockowy koncert. Rabczewska będzie oczywiście jedną z występujących na nim gwiazd i nie wyklucza, że jeżeli nadarzy się taka sposobność, show zostanie zorganizowane również w Miami.
 

Chcemy pomóc zwierzętom, chcemy zrobić fantastyczny koncert, na którym wystąpią niesamowici artyści, którzy grają muzykę rockową. O dziwo, ja również tam wystąpię (śmiech) Zrzeszyłyśmy siły, żeby połączyć nasze blond moce i pomóc czworonogom. Koncert w Polsce, a jak się uda to i może w Miami przy okazji naszych wojaży - zdradza w rozmowie z nami Doda.


Zapytaliśmy również o plotki dotyczące jej udziału w nadchodzącej edycji "Top Model". W tym przypadku wokalistka nie była już tak wylewna.


Wszystkie tego typu sytuacje są tajemnicą i nie mogę ich zdradzać - zarzekała się.


Wielki koncert charytatywny dla zwierząt to waszym zdaniem dobry pomysł?

Zobacz: Doda dała wielkie show na EMA 2014. Towarzyszyli jej chłopcy z Warsaw ShoreDoda na gali ESKA Music Awards 2014:

Może Cię również zainteresować:

Krupa, Szyc, Wieniawa - oto najzabawniejsze fragmenty wywiadów Party.pl z 2017 roku! Rządzi i tak rozmowa z Dodą!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady