Znamy szczegóły nowego klipu Dody

Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Doda w sukni ślubnej, ostra impreza i Borys Szyc w tle. To tylko kilka ze scen jakie przewiną się przez nowy teledysk Dody do piosenki promującej film "Kac Wawa" (posłuchaj). Wczoraj w jednym z warszawskich apartamentowców od samego rana aż do północy kręcono klip, który będzie promował polską wersję hitowej amerykańskiej produkcji "Kac Vegas".

- Nie mogę się doczekać klipu. Zapowiada się mega produkcja... - mówi Doda w rozmowie z AfterParty.pl.

W teledysku Doda rozstaje się przez telefon z Borysem Szycem. Z tej okazji, zamiast siedzieć i topić samotnie smutki, wybiera inne rozwiązanie - organizuje ostrą imprezę i zaprasza znajomych. W apartamencie (tym samym w którym kręcono większość scen do "Kac Wawa") pojawiają się przyjaciele gwiazdy - Mariusz Ząbkowski i Aneta Radzimirska. Po udanej domówce Doda zabiera znajomych na miasto. Jak to się skończy? Zobaczymy już najprawdopodobniej w piątek, bo właśnie wtedy planowana jest premiera teledysku.

W komedii "Kac Wawa", która zagości w kinach 3 marca, pojawi się ulubiony przez  widzów temat niewierności w relacjach damsko-męskich. W rolach głównych wystąpią Borys Szyc, Sonia Bohosiewicz i Antoni Pawlicki.

A jeszcze dzisiaj tylko u nas dwie galerie zdjęć z planu klipu. Oj, działo się...

chimera

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Doda zagra główną rolę w komedii, którą sama produkuje?! Znamy prawdę!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady