• chimera

Doda o okładce z penisem: Tylko w Polsce wzbudza takie emocje (18+)

Doda o okładce z penisem
Fot. ONS

Dwa lata temu Doda wydała swoją drugą solową płytę "7 pokus głównych". Album pokrył się platyną (Doda oficjalnie platynowa) i wywołał sporo szumu nie tylko na listach przebojów. Najwięcej kontrowersji wzbudziło aż 7 okładek, z czego jedna z doklejonym w Photoshopie penisem. Doda jako hermafrodyta była na językach portali internetowych nawet za granicą.

"Show" przeprowadziło wywiad z gwiazdą. Dziennikarz zapytał ją wprost, czy uważa że kontrowersyjny fotomontaż był udanym pomysłem.

- Wtedy wydawał mi się fajny. Nawet teraz, kiedy patrzę na tę okładkę, myślę: "Wow, ale jestem pokręcona!". Ale teraz zrobiłabym coś innego. Chyba chodzi o to, żeby zaskakiwać.


Przy okazji Doda zdementowała podtekst jaki próbowali zarzucić jej niektóry w związku z intro nowego show z trasy "Fly High Tour". Chodzi o spadający płonący samolot. Zobacz: Tak wygląda spektakularne show Dody

- Ten motyw sama wymyśliłam. Panicznie boję się latać, więc to jest chyba rodzaj przekory i rpóby opanowania własnej fobii. Oczywiście w Polsce zawsze można znaleźć powód, aby nawiązać do czegoś kontrowersyjnego. To już jest trochę męczące. To takie ograniczone typowo polskie podejście, w którym wszystko, co inne już jest złe. Tylko w Polsce penis wzbudza takie niezdrowe emocje. Jeżeli ktoś jest prostolinijny, bezpośredni, szczery w swoim przekazie, to nie jest żadną kontrowersją np. przebrać się za stewardesę.


Zgadzacie się z Dodą? Zobaczcie jeszcze raz kontrowersyjne zdjęcie Dody hermafrodyty. Zobacz: Doda zrobiła tatuaż i go żałujeDoda i kolekcja ubrań zaprojektowanych przez nią:

Może Cię również zainteresować:

TYLKO U NAS Doda opowiada o dwóch najważniejszych momentach w jej karierze!

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady