• patceg

Doda rezygnuje z zagranicznych podróży. Wszystko przez premierę singla

Wokół Dody ostatnio dużo się dzieje. Wszystko za sprawą nowego singla i teledysku, który premierę będzie miał już jutro w Gdyni podczas "Sylwestrowego Rejsu Przebojów". Ponadto tuż przed świętami Bożego Narodzenia artystka wyjawiła światu, że znów jest zakochana i pochwaliła się zdjęciami z wakacji z ukochanym, Emilem Haidarem. Zobacz: Doda spędza święta z facetem. Pokazała zdjęcie ze śnieżnych szaleństw

Choć Doda zaprzeczała, para spędzała również wspólnie święta, czemu piosenkarka dała wyraz na Instagramie. Teraz przed nimi Sylwester i raczej zakochani nie będą mieli dla siebie dużo czasu. Rabczewska mocno skupia się na swoim show, które będzie perfekcyjne i z wielką pompą. My zapytaliśmy ją czy planuje jakiś krótki wypad z ukochanym po występie na gdyńskiej scenie:

Premiera singla jest w Sylwestra, w związku z powyższym w następnym roku czeka mnie bardzo dużo pracy, a mianowicie promocja tego singla. Na pewno nie będzie miejsca na żadne wyjazdy, bo chciałabym ostro przyłożyć się do tego, nad czym pracowałam cały rok. 

Co na to ukochany?

Zobacz: Mamy zdjęcia nowego chłopaka Dody. Jest właścicielem dużego biznesu i ma egoztyczne pochodzenie
 
 

Doda na koncercie świątecznym:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady