• patceg

Doda rezygnuje z zagranicznych podróży. Wszystko przez premierę singla

Wokół Dody ostatnio dużo się dzieje. Wszystko za sprawą nowego singla i teledysku, który premierę będzie miał już jutro w Gdyni podczas "Sylwestrowego Rejsu Przebojów". Ponadto tuż przed świętami Bożego Narodzenia artystka wyjawiła światu, że znów jest zakochana i pochwaliła się zdjęciami z wakacji z ukochanym, Emilem Haidarem. Zobacz: Doda spędza święta z facetem. Pokazała zdjęcie ze śnieżnych szaleństw

Choć Doda zaprzeczała, para spędzała również wspólnie święta, czemu piosenkarka dała wyraz na Instagramie. Teraz przed nimi Sylwester i raczej zakochani nie będą mieli dla siebie dużo czasu. Rabczewska mocno skupia się na swoim show, które będzie perfekcyjne i z wielką pompą. My zapytaliśmy ją czy planuje jakiś krótki wypad z ukochanym po występie na gdyńskiej scenie:

Premiera singla jest w Sylwestra, w związku z powyższym w następnym roku czeka mnie bardzo dużo pracy, a mianowicie promocja tego singla. Na pewno nie będzie miejsca na żadne wyjazdy, bo chciałabym ostro przyłożyć się do tego, nad czym pracowałam cały rok. 

Co na to ukochany?

Zobacz: Mamy zdjęcia nowego chłopaka Dody. Jest właścicielem dużego biznesu i ma egoztyczne pochodzenie
 
 

Doda na koncercie świątecznym:

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady