Czy Doda odwoła ślub z Emilem przez jego nałóg? Postawiła mu twarde warunki!

Doda i Emil Haidar na domówce 4fun.tv

Nie ma wątpliwości, co do tego, że Doda i Emil Haidar są w sobie zakochani. Teraz to może być jednak za mało, żeby stanąć przed ołtarzem. Plan był taki, że para pobierze się do końca tego roku. Ale na światło wychodzą kolejne fakty z przeszłości narzeczonego piosenkarki. Najpierw rzekome długi, potem dzieci z jego młodzeńczego związku, a  teraz... uzależnienie. Co na to Doda?


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: TYLKO U NAS! Doda o procesie z Haidarem: "Jest mi głupio, jest mi strasznie wstyd. To jest żenujące"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Doda wyjdzie za Emila Haidara, ale pod pewnymi warunkami

Rabczewska jest zdeklarowaną przeciwniczką używek. Nie pali papierosów, pije tylko okazjonalnie alkohol. Jak dowiedział się „Flesz" Doda postawiła Emilowi warunek - najpierw odwyk, potem dopiero ślub. Gdy wiosną tego roku pojawiły się dwuznaczne wpisy na jej profilu na Facebooku: „Whisky moja żono, bo na pewno nie ja. Żegnaj" i "Alkoholizm to największy zabójca miłości" podejrzewano, że mogą dotyczyć Emila. Teraz jest to już niemal pewne. Emil zaczął terapię - kilka razy w tygodniu chodzi na spotkania grupy AA. Stara się też trzymać z daleka od miejsc czy sytuacji, w których mógłby sięgnąć po „drinka". Doda wspiera go, ale postanowiła, że nie weźmie odpowiedzialności za jego problemy.

Już raz poświęciła wiele, aby ratować swojego chłopaka i sama przypłaciła to zdrowiem - zdradza jej przyjaciółka.

Cała Polska pamięta jej walkę o zdrowie Adama „Nergala" Darskiego. Wtedy jednak chodziło o poważną chorobę - białaczkę. Walka z nałogiem jest inna. Czy Doda jest teraz pewna, że wie, co robi?! - pytają ci, którzy jeszcze niedawno kibicowali Dodzie i Emilowi. Jak pokazuje historia Nicole Kidman i Keitha Urbana miłość bywa czasem największą motywacją do walki z nałogami. Czy tak będzie w przypadku Dody i Emila? Przeczytaj w najnowszym numerze "Flesza".

 

Doda na gali MTV

Doda na MTV EMA PRE-PARTY w czarnej prześwitujacej sukence
Fot. ONS

Doda z Emilem Haidarem

Doda i Emil na wakacjach

Doda i Emil Haidar na wakacjach

 

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady