• BuFi

Doda o Eurowizji: Byłoby istne szaleństwo. Europa zakochałaby się w naszym show

Doda o Eurowizji
Fot. ONS

Od początku tego roku mówiło się o udziale Dody na Eurowizji 2015. Wokalistka chciałaby pojechać na konkurs, tylko wtedy, kiedy otrzymałaby odpowiednie wsparcie finansowe na duże show. Według doniesień serwisów branżowych Telewizja Publiczna nie chce dać jej szansy. Przypomnijmy: Wybrano reprezentanta Polski na Eurowizję 2015! Nie jest to Doda

Na szczęście nie wszystko stracone. Doda w rozmowie z "Show" zapewnia, że ostateczne decyzja jeszcze nie zapadła. Choć nigdy nie ciągnęło ją na ten konkurs, zrobiłaby to dla swoich fanów. Jest pewna, że o jej udziale pisałaby cała Europa. Wystarczy tylko przypomnieć zamieszanie, kiedy wyszło na jaw, że otrzymała propozycję:

Decyzja jeszcze nie zapadła. Nigdy mnie nie ciągnęło i nie ciągnie na Eurowizję. Zdecydowałabym się tylko i wyłącznie dla moich fanów, bo czuję i wiem, że cała Europa zakochałaby się w naszym show, a nasz kraj na to zasługuje. Zagraniczne media zaczęły pisać o moim występie jeszcze przed preselekcjami, wiec na miejscu byłoby już istne szaleństwo - przekonuje


Ciężko się z tym nie zgodzić.

Przy okazji dodajmy, że  podczas dzisiejszego losowania kolejności występów w półfinałach, Polska trafiła do drugiej grupy. Nasz reprezentant zaprezentuje się w drugiej połowie koncertu. Czy będzie to Doda?

Zobacz: Sablewska odpowiedziała Dodzie na mocne słowa. Pogrąża inną artystkę: Zapomniała się rozliczyćDoda na Eska Music Awards:

Może Cię również zainteresować:

Eurowizja 2018: Finał bez Polski, a Doda to PRZEWIDZIAŁA!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady