• BoyToy

Doda odrzuciła udział w "TzG". Polsat złożył jej inną lukratywną propozycję

Doda rozważa udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. ONS

Pierwsze tygodnie maja Doda spędziła w słonecznej Hiszpanii, gdzie ładowała baterie przed zbliżającym się sezonem koncertowym. Po powrocie do Polski nie zwlekała jednak długo z zaprezentowaniem swojej imponującej opalenizny i pojawiła się na Fashion Designer Awards. Gwiazda zachwyciła w sukience, którą spodobała się pewnej zagranicznej gwieździe. Przypomnijmy: Doda i J.Lo w takich samych sukienkach. Która założyła ją pierwsza?

Wokalistka skupia się teraz na pracy nad nową płytę, ale okazuje się, że album i koncerty to nie jedyne obowiązki, które mogą na nią czekać w najbliższych kilku miesiącach. "Super Express" ogłosił ostatnio, że Rabczewska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" i jej udział jest już pewny. Postanowiliśmy to sprawdzić i dla fanów tanecznego show nie mamy dobrych informacji.
 

Doda jak co edycję otrzymała propozycję od produkcji "Tańca z gwiazdami", jednak w związku z poważnymi problemami z kręgosłupem, które uniemożliwiają jej zbyt forsowne treningi, jej udział w show jest wykluczony - wyjaśnia w rozmowie z AfterParty.pl Piotr Wróbel, rzecznik prasowy artystki.


Nie oznacza to jednak, że Doda nie pojawi się jesienią w dużym telewizyjnym show. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Doda poważnie rozważa udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Rzecznik prasowy gwiazdy nie chce wprawdzie zdradzić, czy Polsat przewiduję dla Dody rolę uczestniczki czy jurorki, ale sama Rabczewska wielokrotnie podkreślała, że "TTBZ" to jej ulubione telewizyjne show. Zanim jednak kontrakt zostanie sfinalizowany, na Dodę czeka długa trasa koncertowa w Polsce i nie tylko.
 

Doda otrzymała też propozycję od producentów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Artystka jeszcze zastanawia się na udziałem, gdyż obecnie skupia się na nagrywaniu materiału na trzecią solową płytę oraz intensywnie przygotowuje się do wakacyjnej trasy koncertowej, która rusza jeszcze w maju i na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy! Koncerty Fly High Tour zostaną zmodyfikowane i odbędą się w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Szczegóły pojawiać się będą na oficjalnej stronie koncertowej Dody - potwierdza w rozmowie z nami Wróbel.


Wszystkie te plany brzmią bardzo ekscytująco i wszystko wskazuje na to, że najbliższe lato i jesień będą należeć do Dody. Chcielibyście, żeby wystąpiła w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz: Sobowtór Dody w finale Eurowizji 2014? Fani nie mają wątpliwości

Opalona Doda na salonach po powrocie z wakacji:

Może Cię również zainteresować:

Doda wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Znamy szczegóły!

Źródło: Bartek Ufniarz, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady