• patceg

Nosowska, Dąbrowska i... Kto jeszcze napisał piosenki na nową płytę Dody?

Ania Dąbrowska napisze teksty na płytę Dody
Fot. ONS

Doda zamknęła rok 2014 wielkim sukcesem. 31 grudnia ukazał się jej najnowszy, długo wyczekiwany singiel o ciekawym tytule "Riotka". W ciągu kilku dni utwór osiągnął ponad milion wyświetleń na YouTube. Dodatkowo artystka zaprezentowała go podczas sylwestrowej nocy w Gdyni, gdzie zrobiła furorę na scenie. Zobacz: Doda największą gwiazdą Sylwestra w Gdyni. Na scenie zrobiła ogromne show

"Riotka" jest zapowiedzią nowego albumu wokalistki, nad którym właśnie trwają prace. Wczoraj w RMF FM Doda zdradziła nieco tajemnicy. Okazuje się bowiem, że w tworzeniu najnowszego dzieła wesprze Rabczewską legenda polskiej muzyki, Romuald Lipko. Kompozytor współpracował z czołowymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Dodatkowo teksty na płytę Dody napisze Ania Dąbrowska, która słynie z pięknych i melancholijnych piosenek. Panie współpracowały przy okazji piosenki "High Life".

Z naszych informacji wynika, że na album trafią też kompozycje od Kasi Nosowskiej. Najwyraźniej tym razem artystka nie odrzuciła propozycji, tak jak w przypadku Natalii Przybysz. Przypomnijmy: "Wkurwiła się na mnie i powiedziała, że..."
 


 

Doda z ukochanym na Sylwestrze:

Może Cię również zainteresować:

Karolina Korwin-Piotrowska broni Agnieszki Chylińskiej, która odrzuciła propozycję Dody! Zobacz, co mówi!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady