Doda w AMERYKAŃSKIM Playboyu! (18+)

Fot. Playboy US (12/2011)

Od kilku miesięcy Doda szumnie zapowiada swój wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Gwiazda ma dość życia i tworzenia w Polsce, a jedyne co ją jeszcze trzyma nad Wisłą to przyjaciele, fani i koncerty. Ostatnia płyta "7 pokus głównych" nie sprzedaje się tak jak Rabczewska by tego chciała, a macierzysta wytwórnia zakończyła właśnie z nią współpracę. Teraz Dorota chce spróbować swoich sił za granicą.


Okazuje się, że pierwszym przystankiem do kariery w Stanach jest magazyn "Playboy". W aktualnym numerze amerykańskiego wydania miesięcznika pojawiło się zdjęcie Rabczewskiej z dołączoną krótką notką biograficzną. Z pewnością Doda w mokrym, kusym topie rozbudziła zmysły wielu Amerykanów i tym samym ułatwiła sobie muzyczny start. Singiel Dody na amerykański rynek nie jest jeszcze nam znany, ale podobno ma być tworzony przez najlepszych producentów z Ameryki Północnej.


Ciekawe jak dalej potoczą się losy Dody w Stanach? Myślicie, że to wydanie "Playboya" będzie jednorazową publikacją o Dorocie za Oceanem, czy wkrótce będą kolejne?

 


 

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Doda zagra główną rolę w komedii, którą sama produkuje?! Znamy prawdę!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady