Doda do mamy: "Idź stąd, nie rób mi przypału!". Dowiedź się, co zrobiła Wanda Rabczewska, co tak zdenerwowało jej córkę!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Doda jako nastolatka zaczynała swoją karierę w teatrze Buffo pod okiem Janusza Józefowicza. Teraz, gdy teatr świętuje swoje 25-lecie istnienia, Doda na specjalne zaproszenie reżysera pojawiła się na jednym z koncertów jubileuszowych. Gwiazda postanowiła na ten wyjątkowy wieczór przywieść z Ciechanowa do Warszawy swoich bliskich - rodziców i ciocię, którzy z pierwszego rzędu oglądali jej występ. Doda nie ukrywa, że to dla nich również było wielkie przeżycie, bowiem obserwowali ją ze sceny teatru Buffo, gdy była nastolatką, a teraz mogli ją po latach zobaczyć ponownie w tym samym miejscu.

Moi rodzice przez wiele lat setki razy oglądali tę samą sztuke,w której grałam by potem zawieźć mnie do domu. Wtedy jako 13 latke ,dzis po 20 latach jako dorosła kobiete 😪Buffo obchodzi swoje 25 lat🎂 a ja miałam okazje zaśpiewać ten sam numer co wtedy .wzruszeniom nie było konca ;) - napisała na FB Doda.

Jednak Doda zdradziła nam, że mama bardzo zdenerwowała ją podczas koncertu! Co takiego zrobiła Pani Wanda? Zobaczcie nasz wywiad z Dodą!

ZOBACZ: Korwin Piotrowska o zwycięstwie Dody w plebiscycie "Party": "Doda? Są kontrowersje..."

Doda z rodzicami w teatrze Buffo

Doda z rodzicami w teatrze Buffo
Fot. Instagram

Doda zawsze może liczyć na swoją mamę, która jest jej wierną fanką :)

Doda, Wanda Rabczewska
Fot. ONS

 

Twoim zdaniem Doda ma talent?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady