Doda o problemach z kręgosłupem
ONS

Doda wreszcie pozbyła się bólu kręgosłupa, który od kilku lat codziennie jej towarzyszył. Według informacji "Super Expressu", piosenkarka zawdzięcza to regularnej rehabilitacji w jednym z ośrodków w Warszawie. Podczas jednej wizyty Doda spędza tam prawie dwie godziny.

 Z moim kręgosłupem jest bardzo dobrze, odkąd dużo ćwiczę. Jestem w szoku. Ale świetnie! - przyznała w tabloidzie.

Artystka kilka lat temu przeszła dwie operacje kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. W 2013 roku Doda uległa również nieszczęśliwemu wypadkowi podczas jednego z koncertów. Gwiazda upadła ze sceny i uszkodziła odcinek szyjny kręgosłupa. Doda musiała wówczas nosić kołnierz ortopedyczny. W jednym z wywiadów przyznała, że codziennie musi zmagać się z silnym bólem.

 

Zobacz także: czym jest zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego

Trzeba się do niego przyzwyczajać, tym bardziej że nie biorę żadnych proszków. Ból fizyczny non stop, codziennie, codziennie. Jakby mnie nie bolało, byłabym zdziwiona, czułabym się nieswojo. Pojechałam kiedyś do lekarza i on mnie pyta: „Kiedy panią boli?”. Odpowiedziałam: „To jest złe pytanie, proszę spytać, kiedy mnie nie boli”. „Kiedy panią nie boli?”. „Nigdy”- przyznała wówczas w rozmowie z Vivą!

Zobacz także: Doda chwali się zdjęciem z Antonim Macierewiczem! Fani ostro: " To zdjęcie to strzał w kolano". Odpowiedziała!

 

Doda o swoim problemach z kręgosłupem.

 

Gwiazda pozbyła się bólu kręgosłupa, który codziennie jej towarzyszył.

Więcej na temat Doda