Czy disco polo to obciach? Elwira, Mazi, Damian pokażą, że... NIE! Zobacz ZWIASTUN "Discopololand"

„Discopoland” to nowa seria muzyczno-dokumentalna, opowiadająca o fenomenie muzyki disco polo, o jej odbiorcach, twórcach i o tym, co sprawia, że gatunek ten cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. Co za nią stoi? Czy prawdą jest to, że w dużych miastach nie słucha się disco polo? Kim są wykonawcy i fani tego gatunku? Co ich łączy? Gdzie się spotykają, czym żyją, jakie mają upodobania, światopogląd, problemy…?

 

W pierwszym odcinku poznamy Patrycję, Damiana i ochroniarza „Maziego”. Patrycja i Damian to prywatnie fani disco polo. Patrycja na co dzień pracuje jako manikiurzystka, Damian jest stylistą fryzur, który właśnie otworzył swój salon fryzjerski, a „Mazi” to ochroniarz z klubu Explosion. Drogi naszych wszystkich bohaterów splatają się w jednym miejscu, czyli w klubie Explosion w Warszawie. Gwiazdą odcinka będzie zespół Mejk i urocza wokalistka - Elwira.

 

Zobaczcie ZWIASTUN pierwszego odcinka!

 

Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia" ze słynnej telenoweli zagrali w teledysku disco polo zespołu Basta! Musicie zobaczyć to WIDEO!

 

Premierowe odcinki „Discopoland” będzie można śledzić już od 23 kwietnia, w kolejne niedziele o godz. 22:15, na antenie TVP2.

Discopololand, TVP2
Fot. Facebook

 

Będziecie oglądać?

Discopololand, TVP2
Fot. Facebook

 

Czym naprawdę jest disco polo?

Discopololand, TVP2
Fot. Facebook

 

Banner, Kropka TV

Słuchasz disco polo?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje