Anna Wendzikowska zdradziła, jak schudła po ciąży! Dieta, ćwiczenia? Poznaj jej sposób na szczupłą sylwetkę!

Anna Wendzikowska na wakacjach

Anna Wendzikowska na kolejnych wakacjach. Tym razem w Chorwacji ze swoją córeczką Kornelią. Na jednym ze spacerów Ania postanowiła się zważyć na ulicznej wadze i przy okazji pochwaliła się, że udało się jej osiągnąć wymarzoną wagę!

Zobacz: Z czego wynika i czym się objawia niski poziom potasu?

 

Anna Wendzikowska na wakacjach

Zważyłam się. Waga była stara, ale chyba nie kłamała. 😜 wróciłam do wagi przedciążowej? Na szczęście nie 😜 Wróciłam do swojej wagi ze studiów #crazy ☺️ dziękuję @lightbox_polska i @witoldszmanda ale przede wszystkim dziękuję mojej silnej woli, bo prawda jest taka, że jeśli mobilizacji brak to żaden trener nie pomoże. A zdrowe jedzenie zajadane słodyczami nikogo nie odchudzi. #mobilizacja #motywacja #wagawymarzona zła wiadomość jest taka: skurczyłam się o centymetr...  #split #chorwacja #croatia #cityadventures 🚙💨💨 #roadtrip #newday #newcity - napisała na Instagramie Wendzikowska.

Anna Wendzikowska wróciła do swojej wagi jeszcze ze studiów, z czego jest niesamowicie dumna i dziękuje trenerowi oraz samej sobie za wytrwałość. A Wy jak uważacie? Ania ma teraz idealną figurę, czy może jest już ciut za szczupła?

Zobacz także: Anna Wendzikowska pokazała SEXY fotkę z ćwiczeń na plaży. Nie wiedzieliśmy, że jest taka wygimnastykowana!

 

Anna Wendzikowska ma świetną figurę.

Anna Wendzikowska w bikini
Fot. Instagram

 

Szczupła Anna Wendzikowska wygląda lepiej niż kiedykolwiek?

Anna Wendzikowska na imprezie w Galerii Mokotów

Może Cię również zainteresować:

Anna Wendzikowska o swojej ciąży: "Znam już płeć". Przed porodem zdecydowała się na małą rewolucję w domu! Jaką?

Źródło: Anna Robak

Czy Anna Wendzikowska jest teraz za chuda?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady