Anna Wendzikowska zdradziła, jak schudła po ciąży! Dieta, ćwiczenia? Poznaj jej sposób na szczupłą sylwetkę!

Anna Wendzikowska na wakacjach

Anna Wendzikowska na kolejnych wakacjach. Tym razem w Chorwacji ze swoją córeczką Kornelią. Na jednym ze spacerów Ania postanowiła się zważyć na ulicznej wadze i przy okazji pochwaliła się, że udało się jej osiągnąć wymarzoną wagę!

Zobacz: Z czego wynika i czym się objawia niski poziom potasu?

 

Anna Wendzikowska na wakacjach

Zważyłam się. Waga była stara, ale chyba nie kłamała. 😜 wróciłam do wagi przedciążowej? Na szczęście nie 😜 Wróciłam do swojej wagi ze studiów #crazy ☺️ dziękuję @lightbox_polska i @witoldszmanda ale przede wszystkim dziękuję mojej silnej woli, bo prawda jest taka, że jeśli mobilizacji brak to żaden trener nie pomoże. A zdrowe jedzenie zajadane słodyczami nikogo nie odchudzi. #mobilizacja #motywacja #wagawymarzona zła wiadomość jest taka: skurczyłam się o centymetr...  #split #chorwacja #croatia #cityadventures 🚙💨💨 #roadtrip #newday #newcity - napisała na Instagramie Wendzikowska.

Anna Wendzikowska wróciła do swojej wagi jeszcze ze studiów, z czego jest niesamowicie dumna i dziękuje trenerowi oraz samej sobie za wytrwałość. A Wy jak uważacie? Ania ma teraz idealną figurę, czy może jest już ciut za szczupła?

Zobacz także: Anna Wendzikowska pokazała SEXY fotkę z ćwiczeń na plaży. Nie wiedzieliśmy, że jest taka wygimnastykowana!

 

Anna Wendzikowska ma świetną figurę.

Anna Wendzikowska w bikini
Fot. Instagram

 

Szczupła Anna Wendzikowska wygląda lepiej niż kiedykolwiek?

Anna Wendzikowska na imprezie w Galerii Mokotów

Może Cię również zainteresować:

Wszyscy byli pewni, że dopadnie ją efekt jojo! Karolina Szostak zdradziła, jak udało się jej go uniknąć

Czy Anna Wendzikowska jest teraz za chuda?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje