• Hades

Katarzyna Dowbor schudła 16 kilogramów! Jaką dietę stosuje?

Dieta Katarzyny Dowbor
Fot. ONS

Katarzyna Dowbor od trzech dekad związana jest z telewizją. Można nawet stwierdzić, że dziennikarka i prezenterka stała się ikoną i wzorem w swoim fachu. Ostatnio głośno było o jej transferze z TVP do Polsatu, w którym dostała swój własny program "Nasz nowy dom".

Dowbor, aby dobrze wypaść w nowej roli, przed rozpoczęciem zdjęć do programu postanowiła trochę zatroszczyć się o swój wygląd i przeszła na dietę. Dzięki zbilansowanym posiłkom i treningom pod okiem trenerów gwiazd  bliźniaków Huberta i Roberta Roszkiewiczów, współpracujących m. in. z Jennifer Aniston, które odbywały się dwa razy w tygodniu, dziennikarka schudła aż 16 kilogramów.

- Kiedyś jadłam dużo i tylko 2 razy dziennie. Od kilku miesięcy jem małe porcje, ale 5 razy dziennie. Ważne jest też oczywiście co się je. W moim przypadku świetnie sprawdzają się kasze, które uwielbiam, szczególnie kaszę jaglaną. Gdy jadę na plan, gdzie spędzam cały dzień, przygotowuję sobie wcześniej wszystko w pojemniczkach. Mam kaszę, fasolkę szparagową, czy kurczaka i wtedy nie muszę jeść cateringu. Nie jem chleba i prawie w ogóle słodyczy, choć tu zdarza mi się czasem zgrzeszyć - zdradziła tajniki swojej diety Katarzyna Dowbor.


Jak widać Katarzyna Dowbor jest kolejną gwiazdą, która stosuje metodę pojemniczków. Coś w tym musi być. Chyba warto wypróbować.

Zobacz: Dowbor odmłodziła się na wizji. Co sobie poprawiła?Ponad 50 gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu:

Może Cię również zainteresować:

"We mnie też dużo zmieniły". Kogo z uczestników programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor zapamiętała najbardziej?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady