David Beckham i Victoria Beckham mają kryzys? Wpis piłkarza wszystko wyjaśnia!

David Beckham z krótkimi włosami

David Beckham wyznał miłość Victorii Beckham! Niedawno spekulowano o wielkim kryzysie jednej z najsłynniejszych na świecie par. Informacje te potwierdzało między innymi to, że zakochani przestali przychodzić razem na imprezy, a Victoria zaczęła na czerwonym dywanie pojawiać się z najstarszym synem, Brooklynem.

Plotki o kryzysie, jak widać nie są prawdziwe. W niedzielę Victoria Beckham obchodziła 42. urodziny. Z tej okazji jej ukochany mąż, David Beckham dodał naprawdę rozczulający wpis na Facebooku.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej, pasjonującej kobiety. Życzymy Ci wspaniałego dnia i rozpieszczenia, bo zasługujesz na rozpieszczenie przeze mnie i nasze wspaniałe dzieci. W 42 lata udało Ci się tak wiele osiągnąć i wygląda na to, że dopiero zaczynasz. Wszystkiego najlepszego - kochamy Cię.

Czy ktoś jeszcze wierzy w to, że ci dwoje przechodzą kryzys? My na pewno nie! Te urocze życzenia i zdjęcie potwierdzają tylko, że małżeństwo ma się świetnie, a ich relacje dalej są bardzo gorące.

 

Zobacz: David Beckham skomentował plotki o kryzysie z Victorią. I ten wpis zaskoczył wszystkich!

 

David Beckham złożył życzenia Victorii Beckham

 

Plotki o kryzysie w małżeństwie tych dwojga przestają mieć znaczenie

Victoria Beckham, David Beckham
Fot. East News

Może Cię również zainteresować:

Beckhamowie, Clooney z Amal, Winfrey - goście na ślubie Meghan i Harry'ego! Czyja obecność najbardziej zaskoczyła i dlaczego?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Kibicujesz związkowi Davida Beckhama i Victorii Beckham?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady