Dariusz Krupa zaręczył się z Izabelą Adamczyk
ONS

Edyta Górniak i Dariusz Krupa tworzyli jedną z najgłośniejszych par w polskim show-biznesie. Ich rozstanie można uznać chyba za najbardziej medialne w historii polskiego show-biznesu, a jego echa wciąż w brzmią nawet w najnowszych wywiadach artystki. Górniak jednak od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z nowym mężczyzną i nawet planuje z nim ślub. Przypomnijmy: To będzie ślub roku! EDYTA GÓRNIAK WYCHODZI ZA MĄŻ

Były mąż wokalistki również nie próżnuje. Od dwóch lat spotyka się z atrakcyjną trenerką fitness, Izabelą Adamczyk. Mimo że początkowo Krupa zaprzeczał doniesieniom o ich związku, ostatnio już wyszedł z ukrycia i nawet pozwolił sobie na publiczne spacery z Izą i ich... 2-letnią córką. Zobacz: Dariusz Krupa ma nową rodzinę: ukochaną kobietę i małą córkę!

Teraz wszystko wskazuje na to, że również Dariusz postanowił sformalizować swój związek. Jak donosi "Fakt", muzyk oświadczył się Izabeli, a ta uradowana taką propozycją pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym na portalu społecznościowym. Szczegóły ewentualnej uroczystości nie są znane, ale jedno jest pewne - będzie jej towarzyszyło duże zainteresowanie mediów.

Tak prezentuje się ukochana Dariusza Krupy i jej pierścionek zaręczynowy. Ładny?

Zobacz: "Darek nigdy mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze"

 

 

Najciekawsze fragmenty głośnego wywiadu Edyty Górniak o byłym mężu:

Więcej na temat Dariusz Krupa Izabela Adamczyk