Wiemy, czym zajmuje się Bartek Wróblewski! Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej ma swoją firmę!

Małgorzata Kożuchowska

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej jeszcze kilka lat temu był dziennikarzem. Jednak po zmianach władz w TVP w 2010 roku Bartosz Wróblewski odszedł z zawodu i mało kto wiedział co robi... Teraz już wiadomo, od lat rozwijał swoją firmę ochroniarską. Ale nie jest to zwykła firma ochroniarska, tylko wyspecjalizowane usługi ochroniarskie dla firm i instytucji rządowych.

Wróblewski, jako prezes, szybko pokazał, że ma smykałkę do interesów i wygrywał przetargi na ochranianie ważnych wydarzeń. Jak donosi "Świat i Ludzie", mąż Małgorzaty Kożuchowskiej podpisał kontrakty z tak wymagającymi klientami jak np. ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce. Podobno to jego firma obsługiwała też Euro 2012 w Polsce.

Po kolejnych zmianach w Telewizji Polskiej mówiono, że być może Wróblewski znów wróci do dziennikarstwa. Jego nazwisko miało paść w Sejmie podczas jednej z ostatnich debat o zmianach w telewizji publicznej. Jedna z posłanek wymieniła go w gronie dziennikarzy niesprawiedliwie zwolnionych z TVP.

Bartek był tym mile zaskoczony. Ale teraz jest na innym etapie życia. Idzie mu znakomicie. Nie zamierza tego zmieniać, by wrócić do przeszłości - mówi informator "Świata i Ludzi".

Jak czytamy w gazecie, Kożuchowska nie będzie nakłaniać męża do zmiany decyzji, jest dumna z tego, co zdołał osiągnąć, a jego firma świetnie się rozwija.

Jesteście zaskoczeni czym zajmuje się Bartek Wróblewski?

 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska jest stylowa nawet na spacerze z synkiem. Jasiu już pięknie chodzi! ZDJĘCIA

 

Małgorzata Kożuchowska z mężem Bartkiem Wróblewskim i synkiem Jasiem na spacerze.

Małgorzata Kożuchowska z synem Jankiem idą ulicą i Bartkiem Wróblewskim z niebieskim wózkiem

 

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski pobrali się w 8 lat temu.

Bartek Wróblewski, Małgorzata Kożuchowska
Fot. AKPA

 

Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski 10 października 2014 roku powitali na świecie swojego pierwszego synka Jasia Franciszka.

 

Może Cię również zainteresować:

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

Czy spodziewałeś się, że mąż Kożuchowska jest taki obrotny?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje