Martyna Wojciechowska
ONS

Martyna Wojciechowska ma szansę na międzynarodową karierę? Dziennikarka już za chwilę zacznie nagrywać odcinki nowego, ósmego już sezonu "Kobiety na krańcu świata". Ale to nie wszystko! Jak dowiedział się magazyn "Party", program Martyny niedługo będzie można zobaczyć także w wielu europejskich stacjach telewizyjnych!

"Wracam do pracy!", powiedziała nam na gali Telekamery 2016 Martyna Wojciechowska!

Martyna Wojciechowska wraca do pracy, ale nadal walczy z chorobą

Kiedy wchodziła na scenę Teatru Polskiego, by odebrać Telekamerę w kategorii "Osobowość telewizyjna", promieniała energią. Trudno było uwierzyć w to, że kilka miesięcy temu Martyna Wojciechowska (42) publicznie wyznała, że zmaga się z ciężką chorobą. Czy teraz czuje się lepiej?

Jeszcze nie jestem zupełnie zdrowa, moje leczenie trwa. To było, to jest trudne doświadczenie -powiedziała "Party" Martyna.

Gwiazda nadal walczy z chorobą, ale nie poddaje się i robi wszystko, żeby być aktywna zawodowo. Niestety, najbliższe tygodnie z pewnością nie będą dla niej łatwe, bo niedawno dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Jerzego Błaszczyka, byłego partnera Martyny Wojciechowskiej i ojca jej córki Marysi. Martyna musi w tym trudnym czasie wspierać swoją ukochaną córkę, a to z pewnością nie będzie dla niej łatwe.

 

Cały materiał w najnowszym numerze "Party".

 

Martyna Wojciechowska z Telekamerą.

Martyna Wojciechowska na TeleKamerach

Martyna Wojciechowska z córką Marysią.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się śliczną córką
Facebook

Martyna Wojciechowska z córką Marysią  na ulicy.

Córka Martyny Wojciechowskiej z żółtych  butach

Więcej na temat Martyna Wojciechowska