• km

Znaną polską wokalistkę nawet córka myli z... Agatą Dudą! Z pomocą przyszła jej siostra... Rzeczywiście podobne? SONDA

Agata Duda
Fot. East News

Magda Steczkowska zdecyduje się na doczepki? "Fakt" donosi, że znana piosenkarka ma poważne problemy z włosami, które stały się bardzo rzadkie. Podobno gwiazda szuka rozwiązania, a z pomocą wyszła jej siostra Justyna Steczkowska. Diwa zaproponowała Magdzie doczepki ze sztucznych włosów, które pozwolą zagęścić fryzurę i dodać jej objętości.

Justyna sama od dawna stosuje tę metodę i jest z niej bardzo zadowolona. Powodem ma być jednak nie tylko pogarszający się stan włosów Magdy, ale także... coraz liczniejsze porównania wokalistki do pierwszej damy.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Tajemnica koszulki Agaty Dudy wyjaśniona! Co tak oburzyło internautów? WIEMY!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Magda Steczkowska przypomina Agatę Dudę?

Już jakiś czas temu media rozpisywały się o podobieństwie Magdy Steczkowskiej do żony prezydenta Andrzeja Dudy, Agaty. Wówczas piosenkarka odnosiła się do tych doniesień z dystansem, a nawet uznawała je za komplement.

Dla mnie to jest komplement, przecież pani prezydentowa jest bardzo piękną kobietą, kobietą z klasą. Ja nie wiem czym tu się martwić, chyba należy się cieszyć bo chyba jest ode mnie starsza więc jak ja mam tak wyglądać w przyszłości to ja się na to bardzo ciesze. Jak mój maż zobaczył zdjęcia to mówi "Nie no po prostu jesteście bardzo podobne" ale to nic - moja najmłodsza córka zobaczyła panią prezydentową w telewizji i mówi "o mama!" - mówiła wówczas Magda Steczkowska w "Dzień dobry TVN".

Obecnie jednak najwyraźniej zmieniła zdanie i rozważa propozycję siostry Justyny. Przedłużenie i zagęszczenie włosów nie tylko rozwiązałoby problem cienkich włosów artystki, ale radykalna zmiana wizerunku na zawsze zażegnałaby porównania do Agaty Dudy. Myślicie, że to konieczne? Magda Steczkowska i pierwsza dama faktycznie są aż tak do siebie podobne?

 

Zobacz też: Kinga Duda podpadła rodzicom. Andrzej Duda był bardzo niezadowolony! Dlaczego?

 

Magda Steczkowska jest porównywana do pierwszej damy.

Magda Steczkowska
Fot. ONS

Justyna Steczkowska w żółtym kombinezonie
Fot. ONS

 

Agata Duda i znana wokalistka faktycznie są podobne?

Agata Duda
Fot. East News

Agata Duda w kraciastym żakiecie
Fot. East News

Czy Magda Steczkowska jest podoba do Agaty Dudy?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady