Czy książę Ludwik pojawi się na ślubie Meghan Markle i Harry'ego? Wiemy!

Meghan Markle i książę Harry zaręczynowe zdjęcie, księżna Kate i książę William z księciem Ludwikiem
Fot. East News

 

Zbliża się ślub roku na królewskim dworze! Już 19 maja książę Harry i Meghan Markle powiedzą sakramentalne "tak". Choć ten związek od początku budzi spore emocje, a niektórzy uważają, że Meghan, która jest Amerykanką i rozwódką, nie powinna wychodzić za księcia, cały świat czeka na wielką uroczystość i pierwsze zdjęcia pary młodej. Tuż przed samym ślubem nie brakuje kontrowersji, bowiem brat Meghan napisał właśnie list do księcia, w którym przestrzega go przed ślubem z jego przyrodnią siostrą! Dużo emocji budzi również pytanie o to, czy na ślubie księżna Kate i książę William pojawią się ze swoim trzecim dzieckiem - Ludwikiem?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy książę Ludwik pojawi się na ślubie Meghan Markle i Harry'ego?

 

23 kwietnia w Londynie na świat przyszedł -  Louis Arthur Charles. Wielka Brytania oszalała na punkcie małego księcia, a tuż przed wiekim królewskim ślubem rodzi się pytanie, czy książę Ludwik pojawi się w kościele podczas ceremonii? Będzie miał wtedy niecały miesiąc! 

 

- Byłabym zaskoczona, gdyby tak się stało. Mógłby przeszkodzić w wydarzeniu i zacząć płakać. Jestem jednak pewna, że będzie gdzieś w pobliżu zamku Windsor, ponieważ Kate karmi piersią - mówi autorka książki o księciu Harrym, Penny Junor.Przypominamy, że książę William będzie świadkiem brata, a zatem księżna Kate podczas uroczystości będzie miała na głowie całą trójkę ich dzieci. Myślicie, że książę Ludwik pojawi się w kościele? To byłoby jego drugie oficjalne wyjście ;) Obawiamy się jednak, że mógłby odwrócić uwagę od pary młodej...

ZOBACZ: Meghan zaczyna ubierać się jak Kate? Właśnie wyjaśniło się dlaczego

 

Książę Ludwik przyszedł na świat 23 kwietnia

Księżna Kate złamała protokół?!

 

Czy księżna Kate zabierze go na królewski ślub?

Meghan Markle, książę Harry
Fot. ONS

Czy Kate powinna swojego syna Ludwika zabrać do kościoła?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje