• km

Książę William zdradził, czy planują z Kate trzecie dziecko. Jak myślicie?

Fot. ONS

Książę William i księżna Kate dopiero niedawno ochrzcili swoje drugie dziecko - księżniczkę Charlotte, a już pojawiają się spekulacje i pytania na temat kolejnego potomka rodziny królewskiej. Książę William udzielił wywiad dla telewizji BBC, w którym zdradził, czy para myśli już o trzecim dziecku. Zobacz też: Na oficjalnych zdjęciach z chrztu księżniczki Charlotte brakuje księcia Harrego! Wiemy dlaczego!

Dopiero powitaliśmy na świecie drugie dziecko. Ale nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość - odpowiedział enigmatycznie William na pytanie, czy książę George i księżniczka Charlotte będą mieli rodzeństwo.

Książę William właśnie zakończył swój urlop tacierzyński i wrócił do pracy jako pilot śmigłowca ratunkowego. Podczas wywiadu dla BBC młody ojciec zachwycał się swoją malutką córeczką:

Charlotte jest taką małą radością prosto z nieba - wyznał książę.

Księcia George'a dla odmiany nazwał pieszczotliwie "małą małpką".  William przyznał, że dwoje dzieci to wielkie szczęście, ale i wielka odpowiedzialność. Przyznał, że Kate świetnie sprawdza się w roli matki i jest z niej bardzo dumny. Jak w bajce:)

Zobacz na Polki.pl: Jak zostać księżną? Poznaj nieznane fakty z życia Kate Middleton

 

 

Może Cię również zainteresować:

Popularny stylista o Kate i Meghan. Czy gust modowy jest mu bliższy?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje