• km

Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że... marzy o ślubie! "Dopuszczam taką myśl". Gwiazda ma nową miłość?

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. ONS

Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że marzy o ślubie! Aktorka jak dotąd raczej nie miała szczęścia w miłości i od dłuższego czasu nie była związana z żadnym mężczyzną. Czyżby coś się zmieniło w tej kwestii? Gwiazda, która obecnie mieszka w Los Angeles, nie ukrywa, że jej marzeniem jest tradycyjny ślub z białą suknią i ogromnym weselem. Plany wyglądają pięknie. Jest tylko jeden problem w ich realizacji. Alicja Bachleda-Curuś nadal jest singielką. Polska gwiazda, która próbuje swoich sił za oceanem, nie znalazła jeszcze odpowiedniego kandydata, z którym mogłabym zrealizować swój plan matrymonialny. Nie przeszkadza jej to jednak marzyć.

Kiedyś nie wyobrażałam sobie siebie na ślubnym kobiercu, nie marzyłam o białej sukni ani nie zastanawiałam się, gdzie jest mój książę na białym koniu. Ale dzisiaj... dopuszczam taką myśl. Gdybym spotkała kogoś, kto sprawi, że zacznę marzyć o stanięciu z nim przed ołtarzem, to zapewne tak się stanie - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Alicja Bachleda-Curuś niedawno była łączona przez media z Mikołajem Roznerskim. Jednak te plotki okazały się nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Jaki czas temu gazety rozpisywały się o tym, że aktorka zamierza znaleźć męża w Polsce. Czyżby w czasie kolejnych wizyt w kraju, wypatrywała wśród rodaków nowego ukochanego?

 

Zobacz też: Alicja Bachleda Curuś pokazała syna na Instagramie. Ale wyrósł! ZDJĘCIE.

 

Alicja Bachleda-Curuś marzy o tradycyjnym ślubie.

Alicja Bachleda-Curuś w zielonej spódnicy

Aktorka ma już plan. Teraz musi tylko... znaleźć narzeczonego. ;)

Alicja Bachleda- Curuś na premierze filmu
Fot. ONS

Może Cię również zainteresować:

Wiemy dlaczego Gortat rozstał się z Bachledą-Curuś! Była Marcina zdradziła całą prawdę

Źródło: Anna Robak

Alicja Bachleda-Curuś znajdzie nowego partnera w Polsce czy w USA?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady