• km

Wyznanie Wojciechowskiej: "Moje życie nabrało sensu 8 lat temu. To wyzwanie większe niż zdobycie Everestu". O czym mówi?

Martyna Wojciechowska
Fot. Facebook

Córka Martyny Wojciechowska skończyła 8 lat! Dziennikarka zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie z przyjęcia urodzinowego małej Marysi. Na fotce widzimy obejmujące się Martynę i Marysię z pięknym tortem! Obie wyglądają na bardzo zadowolone. Do fotografii Martyna Wojciechowska dołączyła wzruszający wpis.

Dokładnie 8 lat temu, w dniu urodzin Marysi, moje życie zmieniło się na lepsze - nabrało sensu, radości, wypełniło się bezinteresowną miłością. Często powtarzam, że wychowywanie dziecka to wyzwanie większe niż zdobycie Mount Everestu, szczególnie, że taka wyprawa trwa przez całe życie... Zmienia się, ale nigdy się nie kończy.

Martyna Wojciechowska ma świetny kontakt ze swoją córeczką Marysią. Obie mają jednak za sobą trudne chwile. Najpierw tajemnicza choroba dziennikarki, a następnie niespodziewana śmierć byłego partnera i jednocześnie ojca Marysi, Jerzego Błaszczyka. Na szczęście w ich życiu nie brakuje również dobrych chwil, jak choćby urodziny Marysi! Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń dla dziewczynki. Fani są poruszeni, pełną miłości fotką mamy i córki.

Piękne zdjęcie! Szczęście widoczne w Waszych oczach jest nie do opisania... Cieplutko na serduchu od samego patrzenia. Marysiu życzę Ci, aby uśmiech gościł na Twojej twarzy każdego dnia i przede wszystkim spełnienia. Buziaki.

 

Wszystkiego Najlepszego dla Marysi. Przede wszystkim ciągłego uśmiechu na buzi i dużo, dużo zdrówka, bo jest najważniejsze! Spełnienia Najskrytszych Marzeń i nie jednej wspólnej wyprawy ze swoją wspaniałą mamą, na nie jeden koniec świata! Buziaki Dziewczynki.

 

Wszystkiego najlepszego i oby Marysia odziedziczyła po Mamie zdobywanie wszelakich szczytów jakie spotka w życiu i umiała pokonywać siebie, a uśmiech niech gości na Jej buzi każdego dnia. Pozdrawiam i podziwiam za siłę, najbardziej tą wewnętrzną.

My również dołączamy się do życzeń!

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska żegna byłego partnera. Zamieściła wzruszający wpis po jego śmierci.

 

Marysia skończyła 8 lat! Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem z urodzin swojej córki.

Martyna Wojciechowska
Fot. Facebook

Dziennikarka ma świetny kontakt ze swoją córką. Myślicie, że Marysia też zostanie gwiazdą?

Martyna Wojciechowska
Fot. East News

Może Cię również zainteresować:

Córka Wojciechowskiej zostanie modelką jak córka Ani Przybylskiej? "Pięknie się uśmiecha. Ma wdzięk"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Córeczka Martyny Wojciechowskiej jest skazana na pracę w show-biznesie?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady