• BoyToy

Córka Cichopek wcale nie ma na imię Hania. Jak naprawdę ją nazwała?

Imię córki Kasi Cichopek. Jak ma na imię córka Kasi Cichopek?
Fot. ONS

Kilka tygodni temu na świat przyszło drugie dziecko Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazda urodziła dziewczynkę, a radosną informacją podzieliła się z czytelniczkami swojego bloga, nie chcąc mieszać w to prasy i mediów. Niestety, jej pobyt w szpitalu został brutalnie zakłócony przez paparazzi. Przypomnijmy: "Włamał się! Nie uszanował prywatności!"

Tuż po porodzie w mediach pojawiło się wiele informacji na temat imienia, które Cichopek miała nadać córce. Wymieniano Zosię, choć to szybko zostało zdementowane przez menadżerkę aktorki. Najbardziej przedrukowywaną wersją była zaś Hania i wydawało się, że właśnie tak Kasia nazwała swoją pociechę. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna. Cichopek za pośrednictwem swojego bloga sprostowała plotki.
 

Ostatnio napływają do nas gratulacje z okazji narodzin naszej córeczki. Bardzo dziękujemy za wsparcie i miłe słowa. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. To na pewno będzie dla nas dobry rok, już jest! Pozwolę sobie tylko sprostować jedną rzecz: nasza córeczka ma na imię Helenka - napisała na swoim blogu gwiazda.


Teraz więc z pełną stanowczością możemy powitać w show-biznesie małą Helenę Hakiel :) Może zaprzyjaźni się z córką Justyny Steczkowskiej, która również nazwała tak swoją córkę?

Zobacz: Justyna Steczkowska pozuje na okładce z córką Heleną

Kasia Cichopek z mężem i synem:

Może Cię również zainteresować:

Bal karnawałowy z Lewandowskimi czy Cichopkami? Polacy zdecydowali, z kim chcieliby poimprezować w karnawale ;)

Źródło: Newseria

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje