Colin załatwi fuchę Alicji?

Fot. ONS

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś rozstali się mniej więcej w tym samym tempie co się ze sobą związali. Oboje jednak bardzo dyplomatycznie mówią o kulisach rozpadu ich związku. Alicja udzieliła jedynego wywiadu w którym potwierdza rozstanie, ale szczegółowych powodów nie podaje.  Colin podobno zastrzega sobie w każdej rozmowie, żeby nie pytano go o Alicję. Okazuje się jednak, że mimo iż ich związek nie przetrwał Farell postanowił zadbać o byt matki swojego dziecka. 
Jak informuje Fakt, gwiazdor uważa, że Alicja ze swoim talentem może podbić Hollywood.

"Farrell na każdym kroku podkreśla, jak uzdolniona jest Alicja. Zachwala ją w rozmowach ze znanymi reżyserami i producentami na oficjalnych imprezach, ale nie szczędzi też ciepłych słów pod adresem polskiej aktorki podczas prywatnych spotkań z osobistościami świata filmu." - pisze gazeta. 

Colin zawsze mówi o Alicji w samych superlatywach - potwierdza znajomy aktora.

Choć Alicja twierdzi, że chce usilnie zostać w Hollywood to rodzina coraz bardziej ją namawia, żeby wróciła do Polski i zaczęła grać w europejskich produkcjach. My jednak myślimy, że Ala będzie chciała udowodnić światu, że stać ją na wiele więcej!
Życzymy powodzenia!

Może Cię również zainteresować:

Britney Spears i Colin Farrell byli kiedyś razem! Zobacz inne naprawdę zaskakujące pary show-biznesu

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady