• BZ

Nie samymi ćwiczeniami człowiek żyje! Anna Lewandowska poleca flaszkę z…

Anna Lewandowska
Fot. East News, Instagram

Anna Lewandowska znana jest z ultra zdrowego stylu życia. Na Instagramie pokazuje fanom nowe ćwiczenia i zdrowe, dietetyczne jedzenie. Tym razem na jej profilu fani odkryli jednak ni mniej ni więcej tylko staromodną flaszkę.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Anna Lewandowska będzie pracować z Kubą Wesołowskim. Nie uwierzycie, co razem stworzą!

Źródło: Agencja LifeStyle Newseria

Co pije Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska kojarzona jest nie tylko ze swoim słynnym mężem Robertem Lewandowskim, ale również konsekwentnie budowaną karierą. Była mistrzyni Polski, Europy i świata w karate tradycyjnym jest równocześnie specjalistką do spraw żywienia i zdrowego trybu życia.

CZYTAJ TEŻ: Ania i Robert Lewandowscy planują dziecko? Głos zabrała mama piłkarza...

 

Potwierdzeniem tego, że Ania jest naprawdę dobra w tym co robi, jest nie tylko fakt, że jest osobistą dietetyczką Roberta, ale także rzesze fanów na jej profilach społecznościowych. Ania udziela tam rad dotyczących ćwiczeń oraz diety, często z konkretnymi przepisami. Tym razem na profilu pokazało się jednak nie zdjęcie zdrowej sałatki i koktajlu, a flaszki z… sokiem z kapusty kiszonej. Jak pisze:

Nie zapomnij w ciągu dnia o zdrowych, naturalnych probiotykach. Sok z kiszonej kapusty✌🏻️✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻 - napisała na Instagramie.

I nic dziwnego, według specjalistów, sok z kiszonej kapusty nie tylko wzmacnia odporność, ale też pomaga na anemię czy obrzęki spowodowane zatrzymywaniem płynów w organizmie. Stosuje się go jako lekarstwo na wrzody żołądka, a coraz częściej pisze się tez o jego właściwościach przeciwrakowych.

Patrząc na Anię można mieć pewność, że korzystnie wpływa również na urodę :) Zobacz też - co mówiła dziennikarzom o operacjach plastycznych? Dlaczego zmieniła jej się twarz?

 

 

Ania Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie

Anna Lewandowska podczas treningu
Fot. Instagram

 

Pokazuje fanom ćwiczenia i dietetyczne potrawy

 

 

A także swojego męża :)

Anna i Robert Lewandowska o hamburgerach

Stosujesz dietę i ćwiczenia?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady