Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey Jamie Dornan i Dakota Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya Grey Ciemniejsza strona Greya  - Christian Grey i Ana Steele Dakota Johnson w kostiumie kąpielowym na planie Greya
Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey
East News
1/8
Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey
East News

Odtwórczyni roli Any Steele, Dakota Johnson po nakręceniu filmu zabrała z planu kilka par bielizny i gadżety z pokoju zabaw (np. pejcz), bo stwierdziła, że bielizna była bardzo wygodna i szkoda jej ją zostawić.  

2/8
Jamie Dornan i Dakota Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya
East News

Już za kilka tygodni premiera filmu "Nowe oblicze Greya". To już ostatnia część ekranizacji książek E.L. James, które rozeszły się na całym świecie w milionowym nakładzie. Słynny erotyk stał się hitem na całym świecie, dlatego i filmy na podstawie książki przyciągnęły do kin milionową widownię. Już w Walentynki 2018 obejrzycie ostatnią część filmu, w którym zagrają Dakota Johnson i Jamie Dornan. W ostatniej części w życiu bohaterów zajdą wielkie zmiany - Ana i Christian wezmą ślub, pojadą w podróż poślubną, a Ana dowie się, że jest w ciąży! Planujesz wybrać się do kina? Zanim obejrzysz ostatnią część, sprawdź naszą galerię, w której znajdziesz ciekawostki na temat filmów o Greyu i odtwórców głównych ról.

ZOBACZ: Wow! Jamie Dornan nagrał piosenkę do filmu "Nowe oblicze Greya"! Jak śpiewa aktor? Zobacz WIDEO

Już jest! Posłuchaj piosenki do filmu "Nowe oblicze Greya"! Będzie hit? WIDEO

3/8
Grey
East News

Żeby na planie filmu, który kręcony był m.in. w Vancouver w Kanadzie, uniknąć paparazzi i fanów, filmowi nadano kryptonim “Przygody Maxa i Banksa”. Skąd taka nazwa? Max to imię psa autorki książki, a Banks to imię psa scenarzysty filmu.

4/8
Ciemniejsza strona Greya  - Christian Grey i Ana Steele

W jednym z wywiadów Jamie Dornan wyznał, że podczas kręcenia jednej ze scen seksu, gdy Dakota Johnson udawała orgazm, szepnął jej do ucha “kukuryku”.

5/8
Dakota Johnson w kostiumie kąpielowym na planie Greya
Eastnews

Dakota Johnson nie pokazała w filmie swoich pośladków. Aktorka w scenach łóżkowych i klapsów miała dublerkę od pośladków ;) Do tego aktorka nosiła specjalną opaskę, która zasłaniała jej miejsca intymne.

6/8
Robert Pattinson
ONS

Autorka powieści E.L. James chciała aby rolę Christiana Greya zagrał Robert Pattinson. Początkowo rolę Christiana Greya dostał Charlie Hunnam, ale po protestach fanów książki, aktor wycofał się z filmu.

7/8
Dakota Johnson i Jamie Dornan 50 twarzy Greya

Właściciel hotelu Damson Dene Hotel zamienił Biblię znajdującą się w każdym pokoju na “50 twarzy Greya”. Biblię można dostać w recepcji hotelu, a “Greya” znajdą wszyscy goście hotelu w swoich pokojach.

8/8
Jamie Dornan - kadr z filmu "50 twarzy Greya"
ONS.pl

Autorka książki E.L. James najpierw napisała fanfiction „Zmierzchu” pt. „Master of the Univeres”, ale jej wersja książki została uznana za zbyt erotyczną i usunięta ze strony dla fanów książki. Wtedy James zaczęła przerabiać opowieść o wampirach na książkę o “Greyu” i wydała swoją pierwszą powieść w małym australijskim wydawnictwie. James pisała pod pseudonimem Snowqueen’s Icedragon.