Cichopek zmienia wizerunek!

cichopek 2.jpg
Fot. ONS
Nieśmiała i zawsze uśmiechnięta Kasia Cichopek zdobyła popularność głównie dzięki swojej nieposzlakowanej opinii milutkiej i zawsze poprawnej aktorki serialu "M jak Miłość". Szczególnie starsze pokolenie uwielbiało Kasię za jej skromność i niechęć do skandali. 

Okazuje się, że "gwiazda taka jak ty" nie odnajduje już swoich zwolenników. Najpierw Kasia wyskoczyła ze swoich przeciętnych ubranek i zaczęła być bardziej sexy. Teraz, gdy jej pewnej pozycji zagraża Paulina Sykut postanawia zmienić także swoje zachowanie!

Czy okaże się nagle, że Kasia, która jeszcze dwa lata temu brzydziła się reklamą środków antykoncepcyjnych, zacznie być kontrowersyjna?

- Kasia jest profesjonalistką i zwraca uwagę na wszystkie komentarze, także te nieżyczliwe - mówi "Faktowi" osoba dobrze znająca aktorkę. - Myśli też o tym, by popracować nad swoim nowym wizerunkiem - bardziej stanowczym i zdecydowanym. 

Stanowcza i zdecydowana Cichopek? Podobno kiedy ostatnio była zbyt wymagająca nikt nie chciał z nią pracować. Czyżby słodkość Kasi zaczęła za bardzo mdlić?
Może Cię również zainteresować:

Frycz o pracy na planie "M jak miłość: "Nikt nikogo nie szanował!". Co na to Kasia Cichopek? Było aż tak źle?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje