• BAZYL STAREWICZ

Ciało Magdaleny Żuk jest już w Polsce. Zbigniew Ziobro mówi o szczegółach śledztwa

Zbigniew Ziobro poinformował, że ciało Magdaleny Żuk jest już w Polsce
Fot. Facebook/East News

Ciało Magdaleny  Żuk jest już w Polsce. Zbigniew Ziobro podczas konferencji prasowej poinformował, że samolot ze zwłokami 27-letniej Polki przyleciał na lotnisko w Warszawie około godziny 15:00. Z Okęcia ciało kobiety zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzone badanie tomografem. Później trafi do Wrocławia, gdzie odbędzie się druga sekcja zwłok.

 

POLECAMY: Dlaczego Magdalena Żuk zginęła? Kobieta brała silne leki na depresję? Nowe informacje w sprawie śmierci Polki w Egipcie

Źródło: Ewelina Gołębiowska, Gary Muvaut

Ziobro o sprawie Magdaleny Żuk

Minister Sprawiedliwości podczas spotkania z mediami ujawił szczegły dalszego postępowania. Jam mówił, teraz ciało Magdaleny Żuk zostanie zbadane tomografem.

Badanie to pozwoli w precyzyjny sposób ustalić stan tkanek, zarówno układu kostnego, jak i tkanek miękkich poszczególnych organów. Badanie było wnioskowane przez pełnomocnika rodziny pokrzywdzonej. W dniu jutrzejszym, w godzinach rannych, odbędzie się we Wrocławiu sekcja zwłok. W związku z tą sekcją, zostaną też przeprowadzone konkretne badania, szczegółowe badania histopatologiczne, biologiczne, toksykologiczne, które odpowiedzą na ważne pytania śledczych. 

Zbigniew Ziobro zapewnił, że polska prokuratura w prowadzi nadzwyczajne i niestandardowe działania, by wyjaśnić tajemniczą śmierć Magdaleny Żuk.

Wyniki badań przeprowadzonych w Polsce poznamy za ok. 2-3 tygodnie. 

 

Zobacz także: Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne? Siostra dziewczyny potwierdziła plotki! Co zdradziła?

 

Ciało Magdaleny Żuk jest już w Polsce.

Magdalena Żuk
Fot. Facebook/Magdalena Żuk

Prokuratura zaplanowała na jutro drugą sekcję zwłok.

Magdalena Żuk
Fot. Facebook/Magdalena Żuk

 

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady