• BoyToy

Wyszła na jaw cała prawda o chorobie Kory

15
Reakcji
Kora schudła 7 kilogramów
Fot. ONS

Ponad tydzień temu fani Kory mieli sporo powodów do zmartwień, gdyż ich idolki zabrakło w odcinku "Must Be The Music" na żywo. Jako oficjalny powód jej absencji podano chorobę, nie wchodząc jednak w szczegóły. Przypomnijmy: Kora nie pojawiła się w studio Must Be The Music. Przez chorobę?

Wywołało to oczywiście lawinę spekulacji i podstawowe pytanie - na co chora jest gwiazda? "Twoje Imperium" postanowiło przeprowadzić małe śledztwo i okazało się, że stan Kory spowodowany jest zwyczajną grypą i... odchudzaniem. Wokalistka ostatnio mocno schudła (zobacz: Kora chudnie w oczach!).

To nic poważnego. Kora ma grypę. Nie mogła przyjść do studia, bo był to dopiero drugi dzień choroby, a wiadomo, że grypa może mieć powikłania, więc lepiej tej choroby nie przeziębić - zdradziła tygodnikowi Katarzyna Litwin, menadżerka Kory.


Z "Twoim Imperium" rozmawiał również partner wokalistki, Kamil Sipowicz. Potwierdził plotki, że nowa szczuplejsza figura Kory to efekt diety, zaprzeczając jednocześnie, że jego ukochana jest chora.

Kora nie jest chora. Nowa figura to wynik diety. Nie zdradzę jej sekretu, ale - jak widać - efekty są znakomite - powiedział Sipowicz.


Mamy nadzieję, że Kora będzie mogła cieszyć się teraz zarówno szczupłą figurą, jak i dobrym zdrowiem!

Zobacz: W takich luksusach mieszka Kora

Kora w sesji dla "Vivy!":

15
Reakcji

Komentarze (15)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
tak kończy się wciąganie koksu
Oceniono 0 razy
Gość
jest wielka.od 25 lat jest moja idolka.pamietam jak siedzialam w klatce jej bloku na kazimierza wielkiego w krakowie z kolezankami po to tylko zeby ja przez sekunde zobaczyc.uwazam ze dokonala cudu w polskiej muzyce.powodzenia kora!!!dasz rade.odpocznij bo zasluzylas na to.nawet jak mniej bedzie cie slychac to ty na szacunek swoich fanow juz dawno sobie zapracowalas!!!kochamy cie!
Oceniono 0 razy
Gość
zawsze podobała i nadal jest świetna laska , o śpiewaniu to nawet nie wspominam. Niech jej slonko zawsze świeci .
Oceniono 0 razy
Gość
Efekty są znakomite powiedział hipis w kapeluszu?! Zwykła grypa, trwająca kilka tygodni, no cóż... to chyba jakaś egzotyczna odmiana grypy. Więcej diety a za niedługo będzie sam szkielet. Kora nigdy tak źle nie wyglądała.
Oceniono 0 razy
Gość
wmawia sobie depresję żeby brać leki bo jest uzależniona od nich
Oceniono 0 razy
Gość
nie grypa, nie anemia tylko rak
Oceniono 0 razy
Gość
NIECO ponad tydzień temu fani Kory mieli NIECO powodów (...)

Kto to pisze? Porażka.
Oceniono 0 razy
Gość
Kora jest jak wino im starsza tym bardziej doskonala
Oceniono 0 razy
Gość
Nie grypa tylko pewnie anemia....
Oceniono 0 razy
Gość
Zabierz mnie kiedyś do Buenos
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady