• BoyToy

Córka Billa Clintona w ciąży! Były prezydent USA szaleje ze szczęścia

Chelsea Clinton jest w ciąży
Fot. ONS

Baby boom w show-biznesie trwa. Na polskich salonach nie brakuje już oczekujących na rozwiązanie mam, podobnie sytuacja przedstawia się za Oceanem. Ostatnio z ciążowym brzuszkiem "zadebiutowała" śliczna Mila Kunis, która spodziewa się dziecka Ashtona Kutchera. Przypomnijmy: Mila Kunis PIERWSZY raz z ciążowym brzuszkiem. Zachwyciła na MTV Movie Awards

Teraz do grona przyszłych mam dołączyła Chelsea Clinton, córka Billa i Hillary Clintonów. Poinformowała o tym na spotkaniu poświęconym prawom kobiet, które odbyło się wczoraj w Nowym Jorku pod patronatem fundacji jej rodziców. Taki komunikat doczekał się oczywiście gromkich braw. Chelsea od 4 lat jest żoną Marka Mezvinsky'ego. Swojej radości nie ukrywa również były prezydent Stanów Zjednoczonych, jak i Hillary, która jest jednym z najpewniejszych kandydatów w wyborach do tego urzędu, które odbędą się w 2016 roku.


Mark i ja jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że w tym roku urodzi się nasze pierwsze dziecko. Czuję się lepiej wiedząc, że moje dziecko niezależnie czy będzie to dziewczynka, czy chłopiec będzie dorastać w świecie pełnym tylu młodych liderek - wyznała Chelsea.


Gratulujemy!

Ciężarna Scarlett Johansson na czerwonym dywanie:

Może Cię również zainteresować:

One są identyczne! Najbardziej podobne mamy i córki show-biznesu! Podobieństwo ZADZIWIAJĄCE!

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady