• patceg

Candy Girl zmieniła pseudonim. Teraz podbija zagraniczny rynek

Candy Girl zmieniła pseudonim
Fot. ONS

Młodzi artyści, którzy pojawiają się na polskiej scenie mają duży apetyt na zagraniczne kariery. Często jednak zderzają się z rzeczywistością i okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo jak się wydawało. Nie należy jednak zapominać o tych, którzy konsekwentnie dążą do tego, aby zainstenieć poza granicami naszego kraju. Zobacz: Podsiadło już robi karierę za granicą. Używa tam nowego pseudonimu

Do grona polskich artystów, którzy mieli takie ambicje należy również Candy Girl. Wokalistka ciężko pracowała nad tym, aby zostać zauważoną, a jej marzenie w końcu się spełniło. Barbara Hetmańska właśnie zaczyna działać na Wschodzie, gdzie podbiła Chiny, Koreę Południową i Mongolię. Dzisiaj w studiu Dzień Dobry wyznała, że jej muzyka wpisuje się w klimaty, jakie są cenione w tamtym regionie:

Moja muzyka sie bardzo tam przyjęła ze względu takiego, że była to muzyka elektroniczno-popowa. Oni lubią takie klimaty. Sami zresztą dużo takiej muzyki produkują tylko, że w języku chińskim z domieszką angielskiego. 

Candy Girl musiała również zmienić swój pseudonim artystyczny, aby łatwiej ją zapamiętano, a przede wszystkim dlatego, żeby był łatwiejszy do wymówienia. Tak więc teraz jest już tylko Kendi:

To zostało uproszczone z tego względu, że ludzie nie wiedzieli jak to wymawiać, źle im się to kojarzyło, bo kojarzyło się to z cukierkami albo po prostu z Barbie różową, a tak nie było. Stwierdziłam, że uproszczenie może tutaj wiele zadziałać. 

Lepiej?

Zobacz: J.K Rowling szykuje kolejny hit pod nowym pseudonimem
 
 

Zaskakująca metamorfoza Candy Girl:

Może Cię również zainteresować:

Lewandowski skomentował kontrowersyjne nagranie z wakacji Krychowiaka!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady