• chimera

Chińczycy oszaleli na punkcie Candy Girl!

1.jpg
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Wiele polskich gwiazd chwali się planami zagranicznej kariery, ale tylko nielicznym udaje się przejść do czynów. Do tego drugiego grona należy np. Candy Girl, która niedawno wyleciała z Polski na czteromiesięczną trasę koncertową do Chin i Mongolii. Zobacz: Candy kończy karierę w Polsce? Jej występy i muzyka tak bardzo przypadła publiczności do gustu azjatyckiej publiczności, że kolejne kluby zdecydowały się zaprosić Candy na koncerty. Tym samym jej trasa wydłuży się aż o dwa miesiące!

W przerwach pomiędzy koncertami Candy realizuje kolejne plany zawodowe. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, piosenkarka właśnie nagrywa w Pekinie teledyski do dwóch singli z nowej płyty "Między jawą a snem" - "Glass" oraz "Do it just 4 U", a już wkrótce uda się do Hong Kongu na sesję zdjęciową.

Dowiedzieliśmy się także, że Candy podpisała kontrakt na wydanie płyty na azjatyckim rynku. W ostatnich dniach sierpnia jej debiutancki album "Between Sleep And Wakefulness" będzie można dostać w chińskich sklepach z muzyką.

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają koncerty Candy w Azji:

Może Cię również zainteresować:

Dj Adamus: "Miałem kobiety za darmo i za pieniądze". Wspomina też romans z polską gwiazdą! Którą?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady