„Bezwzględna aktoreczka”! Znany dziennikarz bardzo ostro o Meghan Markle!

Meghan Markle smutna
Fot. East News

 

Meghan Markle musi zmierzyć się z oskarżeniami znanego brytyjskiego dziennkarza, Piersa Morgana. Felieton o księżnej przedstawia ją w bardzo złym świetle. Główny zarzut dotyczy wyrachowania, ale to tylko jedno z wielu oskarżeń. Zobaczcie, co napisał Morgan... Zobacz: Oto najdziwniejsze świąteczne tradycje w rodzinie królewskiej

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Meghan Markle zdradziła, jaką bajkę będzie czytała swojemu dziecku! Znajdziecie ją w polskich księgarniach!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Piers Morgan o Meghan Markle

Piers Morgan opublikował w Daily Mail felieton, w którym nazywa Meghan Markle „bezwzględną aktoreczką”. Oskarża księżną, że wykorzystała znajomość z nim, aby poznać księcia Harry'ego. Dziennikarz uważa, że to dzięki niemu się poznali, pisząc otwarcie „wepchnąłem ją do taksówki, w której on już siedział”. Cały tekst to jedna wielka krytyka Meghan i jej zachowania. Morgan sądzi, że został zmanipulowany i wykorzystany przez byłą przyjaciółkę, która jak tylko zbliżyła się do księcia zerwała z nim kontakt.

Poznała kogoś ważniejszego - napisał wprost Morgan.

Dziennikarz uważa, że księżna jest wyrachowana i cały czas gra...

Dostała rolę życia i wyciśnie z niej tyle, ile się da - pisze w swoim felietonie Morgan.

Kontrowersyjny tekst nie wszystkim się podoba, nawet środowisko dziennikarskie ostro ocenia felieton Morgana. Jedna z dziennikarek, Radhika Sanghani, wprost pisze, że są to "absurdalne komentarze", które mają na celu zniszczyć wizerunek księżnej. Jednak Piers Morgan nie zamierza wycofać się ze swoich oskarżeń i idzie dalej, uważając, że Meghan jako księżna nie ma już prywatności. Skoro chciała mieszkać w pałacu będzie na okładkach gazet!

Uważacie, że rodzina królewska odniesie się do tych oskarżeń?

Piers Morgan jest dużą gwiazdą tak w Wielkiej Brytanii jak i USA. Prowadził m.in. brytyjską i amerykańską wersję "Mam talent".

Piers Morgan
Fot. East News

Nie zostawił na Meghan Markle suchej nitki!

Meghan Markle

Meghan Markle spodziewa się dziecka

Fot. East News

Czy Meghan Markle odniesie się do tych oskarżeń?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady