• patceg

Matka Kardashianek oburzona okładką tabloidu z byłym mężem. Bruce jest na niej kobietą

Kris Jenner oburzona okładką "In Touch"
Fot. ONS

Rodzina Kardashianów jest obiektem sensacyjnych doniesień od wielu lat i raczej nie ma zamiaru tego zmieniać. Nieustanne wpadki popularnych sióstr i matki są na porządku dziennym nie tylko w prasie zagranicznej, ale również w Polsce. Panie chętnie opowiadają o poprawianiu urody i ingerencjach lekarza, a ostatnio nawet najmłodsza z Kardashianek powiększyła usta. Zobacz: Szok! 17-letnia Kardashianka już powiększyła usta

Niewątpliwie dużo zamieszania wokół rodziny wzbudzają doniesienia o zmianie płci przez byłego męża matki Kardasianek, Bruce'a Jennera. Nie od dziś wiadomo, że amerykański lekkoatleta chce upodobnić się do kobiety, jednak nie podjął jeszcze kroków ostatecznych. Zrobił to za niego tabloid "In Touch", który na okładce najnowszego numeru umieścił sportowca w roli kobiety.

Jak donosi portal tzm.com, fotografia ta wywołała oburzenie Kris Jenner, która wyznała, że jej partner nigdy nie mówił jej, że pragnie zmienić płeć, a gazeta przerobiła zdjęcie, żeby pasowało do historii umieszczonej w numerze. Przyjaciele samego zainteresowanego twierdzą jednak, że on w ogóle nie zwraca uwagi na takie rzeczy, więc kompletnie się nie przejmuje. 

Co sądzicie o takiej przeróbce?

Zobacz: Matka Kardashianek promuje swoją książkę. Ma prawie 60 lat i śmiało pokazuje nogi
 


 

Młoda Kardashianka jak księżniczka:

Może Cię również zainteresować:

Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" przeżyli niemiłą przygodę. Co im się przydarzyło w Walentynki?

Źródło: Anna Robak, Stanisław Dziadowiec

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady