Nie żyje brat Beaty Kozidrak. Piosenkarka pożegnała go wzruszającymi słowami: "Pamiętam, jak mnie broniłeś..."

Beata Kozidrak żegna brata

 

Ta wiadomość wstrząsnęła Beatą Kozidrak - dziś dowiedzieliśmy się o śmierci jej brata, współzałożyciela zespołu "Bajm". Jarosław Kozidrak zmarł dziś - 12 czerwca, miał 63 lata. Beata Kozidrak była bardzo z nim związana, przez cały dzień nie była w stanie niczego napisać. Dopiero wieczorem za pomocą Instagrama postanowiła wspomnieć Jarosława i napisać jak go zapamięta...

Kochany Bracie pamietam jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrż. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy Nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi Twoje serce już bić przestało - napisała Beata Kozidrak na Instagramie.

Beacie Kozidrak, jak i innym bliskim Jarosława Kozidraka składamy kondolencje.

 

Zobacz także: Beata Kozidrak nie boi się żadnych pytań! Były mąż, tańce na stole, alkohol… Zobaczcie niezwykły wywiad dla magazynu „Party”

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Prokuratura wszczęła śledztwo po śmierci brata Beaty Kozidrak! Jaka jest przyczyna śmierci Jarosława Kozidraka?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Jarosław Kozidrak - co o nim wiemy?

Jarosław Kozidrak urodził się w Lublinie 8 stycznia 1955 roku. Zespół Bajm założył razem z siostrą, Andrzejem Pietrasem i Markiem Winiarskim w 1978 roku. Odszedł z Bajmu w 1987 roku, ale później czasem jeszcze z nim koncertował.

 

Brat Beaty Kozidrak miał 63 lata.

Beata Kozidrak - zmarł jej brat

 

Oto wzruszające słowa Beaty Kozidrak.

Nie żyje brat Beaty Kozidrak. Piosenkarka pożegnała go wzruszającymi słowami:
Fot. Instagram

 

Beata Kozidrak pożegnała brata na Instagramie.

Beata Kozidrak na scenie
Fot. East News

Co może pomóc najlepiej po stracie bliskiej osoby?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady