• Wera

Stracił 19-miesięczną córeczkę, teraz prosi o finansowe wsparcie! Wielki dramat znanego sportowca!

Fot. Instagram

 

We wtorek, 12 czerwca, Bode Miller, amerykański narciarz, wielokrotny Mistrz Świata i Mistrz Olimpijski, przekazał internautom dramatyczną informację o śmierci swojej córeczki. 19-miesięczna Emmy utopiła się w basenie podczas przyjęcia u sąsiadów sportowca. Karetka została wezwana na miejsce, ale dziewczynki nie udało się uratować.

 

Poznaj szczegóły: Nie żyje 19-miesięczna córeczka znanego sportowca! "Jesteśmy całkowicie zdruzgotani"!

 

Mężczyzna nie przypuszczał, że kiedykolwiek doświadczy takiego bólu. Rodzina Millera jeszcze długo nie otrząśnie się po tragedii. Mężczyzna prosi o wyrozumiałość i wsparcie finansowe. 

 

W miniony weekend, 9 czerwca, rodzina Millerów przeżyła tragiczną śmierć małej Emmy, która utonęła w wieku zaledwie 19 miesięcy. 

Podczas gdy rodzina dziewczynki radzi sobie z poczuciem straty i żałobą, której żaden rodzic nie powinien przeżywać, chciałbym wezwać zgromadzoną tutaj społeczność do pomocy w odciążeniu nas w kolosalnych rachunkach za leczenie, które wkrótce otrzymamy oraz kosztach uroczystości żałobnej. Każda kwota pomoże - czytamy w oświadczeniu pod zbiórką.

 


Udało się już uzbierać 13 tysięcy dolarów. Pogrążony w depresji sportowiec dziękuje internautom za wpłaty i wsparcie w tak ciężkim dla nich czasie.

 

Fot. Instagram

Może Cię również zainteresować:

Czy Margaret wystąpi na koncercie Artyści przeciw nienawiści?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Przelewasz czasem pieniądze na pomoc obcym ludziom?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady