• Wera

Stracił 19-miesięczną córeczkę, teraz prosi o finansowe wsparcie! Wielki dramat znanego sportowca!

Fot. Instagram

 

We wtorek, 12 czerwca, Bode Miller, amerykański narciarz, wielokrotny Mistrz Świata i Mistrz Olimpijski, przekazał internautom dramatyczną informację o śmierci swojej córeczki. 19-miesięczna Emmy utopiła się w basenie podczas przyjęcia u sąsiadów sportowca. Karetka została wezwana na miejsce, ale dziewczynki nie udało się uratować.

 

Poznaj szczegóły: Nie żyje 19-miesięczna córeczka znanego sportowca! "Jesteśmy całkowicie zdruzgotani"!

 

Mężczyzna nie przypuszczał, że kiedykolwiek doświadczy takiego bólu. Rodzina Millera jeszcze długo nie otrząśnie się po tragedii. Mężczyzna prosi o wyrozumiałość i wsparcie finansowe. 

 

W miniony weekend, 9 czerwca, rodzina Millerów przeżyła tragiczną śmierć małej Emmy, która utonęła w wieku zaledwie 19 miesięcy. 

Podczas gdy rodzina dziewczynki radzi sobie z poczuciem straty i żałobą, której żaden rodzic nie powinien przeżywać, chciałbym wezwać zgromadzoną tutaj społeczność do pomocy w odciążeniu nas w kolosalnych rachunkach za leczenie, które wkrótce otrzymamy oraz kosztach uroczystości żałobnej. Każda kwota pomoże - czytamy w oświadczeniu pod zbiórką.

 


Udało się już uzbierać 13 tysięcy dolarów. Pogrążony w depresji sportowiec dziękuje internautom za wpłaty i wsparcie w tak ciężkim dla nich czasie.

 

Fot. Instagram

Może Cię również zainteresować:

Wizaż.pl ma 18 lat i... swoją pomadkę! Dzięki niej wyczarujesz makijaż idealny. Zobacz jak to zrobić!

Przelewasz czasem pieniądze na pomoc obcym ludziom?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady