Aneta Zając pisze bloga kulinarnego
Aneta Zając pisze bloga kulinarnego

Aneta Zając założyła swojego bloga! Będzie to połączenie bloga kulinarnego z lifestyle'owym. Jak się nazywa? Aneta wykorzystała w nazwie bloga swoje nazwisko i powstał: zajackicawkuchni.pl. Co znajdziecie na blogu Anety? Domową kuchnię czy wykwintne przepisy?

Nie jestem typem kucharza amatora, którego można postawić w szranki z innymi uzdolnionymi i kazać walczyć o złotą patelnię czy srebrny piekarnik. Ale kocham spędzać czas w kuchni, gotuję z miłości do siebie, dzieci i świata, bawię się smakami i aromatami. Śledzę, co nowego na rynku i odwiedzam przeróżne miejsca. Bądźcie tu ze mną Kochani. Mam nadzieję Was bawić i inspirować - pisze na swoim blogu Aneta Zając.

Co gotuje Aneta Zając?

Blog Aneta Zając działa od paru dni i aktorka już zamieściła tam pierwsze przepisy. Na razie najwięcej znajdą tam dla siebie mamy. Dowiedzą się między innymi, co zrobić, żeby dziecko zjadło coś dobrego i nie wybrzydzało. Takim czarodziejskim daniem  może być np. omlet biszkoptowy dla malucha.

Aneta Zając w pierwszym wpisie na swoim blogu poinformowała też, że bierze udział w świątecznej akcji pomocy dzieciom USKRZYDLAMY 2015, organizowanej przez Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów w Katowicach. Dlatego w weekend Zając piekła z synami pierniki. Parę z nich - oraz pierniki zrobione przez inne gwiazdy - będzie można kupić w wielu miejscach w całej Polsce, a dochód ze sprzedaży pomoże dzieciom z biednych i trudnych rodzin.

 

Zobacz także: jak zrobić omlet

 

 

#waitingforsanta 🎅🏼🍪🎁🎄#malikucharze #pierniczkiświąteczne ❤️

A photo posted by Aneta Zajac (@anette.zajac) on

 

Zobacz także: jak zrobić omlet na słodko

 

Jakie jest gotowanie Anety?

W biegu między planem, teatrem, przedszkolem, siłownią staram się zawsze znaleźć czas na przygotowanie posiłku dla mojej rodziny. Często też dla Przyjaciół, którzy wpadają poplotkować, przećwiczyć rolę, pograć w Scrabble, czy po prostu posiedzieć. Gotujcie ze mną, zapraszam.

Co jeszcze zobaczymy na blogu Anety Zając? Poczytamy tam o gadżetach, miejscach, w których smacznie można zjeść i wszelakich nowinkach, a także trochę o życiu aktorki. Aneta w rozmowie z nami deklaruje, że ma zamiar "kicać" regularnie. Poza kulinariami i przepisami, chce odwiedzać różne miejsca i testować nie tylko kuchenne sprzęty. Jak mówi znajoma Anety:

Zając wreszcie znalazła ujście dla swojej pasji i swoich myśli. Będzie to też na pewno dobre źródło informacji na temat tego, co się aktualnie u niej dzieje w życiu - słyszymy.

My przejrzeliśmy bloga Anety wzdłuż i wszerz i rzuciły się nam w oczy piękne, apetyczne zdjęcia pierwszych potraw. Będziemy tam częstymi gośćmi, a Wy?

 

Zobacz: "Jak nie zwariować w show biznesie?" będzie radzić Aneta Zając. O co chodzi?

Aneta Zając z przyjaciółmi przyozdabia pierniczki na akcję charytatywną:

 

 

Aneta Zając w świątecznej koszulce. Aktorka poczuła już święta?

 

 

Więcej na temat Aneta Zając Gwiazdy