Będzie film o romansie Colina i Alicji

Fot. ONS

Od dawna w Hollywood mówiło się o Colinie jako Casanovie. Okazuje się, że jego podboje miłosne były na tyle interesujące, iż postanowiono zrobić o tym film!

Jak można się domyślać w obrazie znajdzie się również wątek Alicji. W końcu jako jedna z dwóch powiła gwiazdorowi syna. Produkcja będzie nosiła nazwę "Liars (A-E)" co znaczy nic innego jak "Kłamcy". Tytuł wymowny a i treść nie zostawi chyba na zainteresowanych suchej nitki. Będzie to opowieść o wielkich namiętnościach i zdradach, wszystko oczywiście z życia wzięte samego Colina Farrella. 

Nie wiemy, czy to będzie chlubna biografia naszej Alicji, ale na pewno jej "kariera" w życiu aktora nie zostanie pominięta. Film będzie opowiadał o dopiero co porzuconej kobiecie, która jedzie z przyjaciółką na zaprzysiężenie nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po drodze postanawia odwiedzić byłego kochanka...

Do współpracy zaproszono byłą kochankę Farrella, która zdążyła już wydać książkę o życiu z nim. Emma Forrest, brytyjska pisarka ma wiele do powiedzenia na temat intymnego życia z hollywoodzkim casanovą. 

- Emma zemści się teraz za wszystkie upokorzenia, jakie przeszła. Przejedzie się po Colinie i Alicji, bo właśnie dla Polki została porzucona przez gwiazdora - mówią za oceanem.

Jak dowiedział się SuperExpress, w rolę Alicji ma się wcielić Rebecca Hall, bardzo podobna do naszej Alicji. Zdjęcia rozpoczynają się już w lutym. Na ekrany film powinien trafić na przełomie 2011 i 2012 roku. Wbrew plotkom rola byłego kochanka nie zostanie powierzona Colinowi.

Na produkcję przeznaczono blisko 20 milionów dolarów. Ale czy będzie to superkino, to się dopiero okaże... Boimy się jednak, że zamiast kariery w Hollywood Colin załatwi Alicji kupę wstydu...

Może Cię również zainteresować:

Britney Spears i Colin Farrell byli kiedyś razem! Zobacz inne naprawdę zaskakujące pary show-biznesu

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje