• km

Beata Tadla zakłada własną firmę! Na zawsze żegna się z telewizją? Jakie ma plany?

Beata Tadla
Fot. ONS

Beata Tadla nie rozpacza po zwolnieniu z Telewizji Polskiej, lecz stawia na swój rozwój. Dziennikarka, która na początku roku otrzymała wypowiedzenie z pracy w TVP, ma już bardzo konkretne plany na przyszłość. Co będzie robić? Oprócz tego, że z pewnością wróci do pracy na uczelni, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa, to ma również zupełnie inne plany. Prawdopodobnie założy własną działalność. (Polecamy: Ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych, czyli tzw. kuroniówka?)

Beata dojrzewa do tego, by założyć własną firmę i uniezależnić się od zmiennych gustów telewizyjnych - czytamy w "Rewii".

Czy oznacza to, że Beata Tadla na zawsze pożegna się z telewizją? W najbliższym czasie raczej nie zobaczymy dziennikarki na ekranach telewizorów. Jak już wcześniej informowaliśmy, Tadla kończy właśnie studia podyplomowe z kształcenia i emisji głosu. A jej nowa firma prawdopodobnie będzie zajmowała się m.in. właśnie szkoleniami z tego zakresu. Ponadto dziennikarka wciąż pracuje nad książką „Czego oczy nie widzą”, która ma ujawnić kulisty pracy w telewizji.

 

Zobacz też: Beata Tadla dostała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami"! Przyjęła ją?

 

Beata Tadla otworzy swoją firmę.

Beata Tadla, Jarosław Kret
Fot. EastNews

 

Prawdopobnie będzie prowadzić szkolenia z emisji głosu.

Beata Tadla na gali Prestige SPA Awards

Może Cię również zainteresować:

Beata Tadla została "Debiutantką Roku" po 27 latach pracy w telewizji! Jak to możliwe?

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Beata Tadla jeszcze wróci do telewizji?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady