• km

Beata Tadla o odejściu Orłosia: "Telewizję Polską opuściły już wszystkie lubiane przez widzów twarze"

Beata Tadla, Maciej Orłoś
Fot. ONS

Beata Tadla skomentowała odejście Macieja Orłosia z Telewizji Polskiej. Znany dziennikarz w środę po raz ostatni poprowadził "Teleexpress". Na koniec serwisu ze wzruszeniem pożegnał się z widzami po 25 latach współtworzenia programu.

Sprawa rezygnacji Macieja Orłosia z pracy w TVP obiła się szerokim echem. To już kolejna "znana twarz", która kończy pracę w telewizji publicznej. Nie umknęła uwadze Beaty Tadli, która sama została zwolniona z pracy w TVP na początku rok.

 

Polecamy: Znaki, które wskazują, że czas na zmianę pracy

Jest mi bardzo przykro, bo Telewizję Polską opuściły już wszystkie lubiane przez widzów twarze, które były wpisane w tę markę. One tworzyły ją, a ona tworzyła tych ludzi. Tylko, że marki już nie ma, rozsypała się w proch. Przyzwoitość nakazuje szukać miejsca gdzie indziej. Pozostawanie tam, to rysowanie sobie tatuażu na czole, a wiadomo, jak jest z tatuażami - ciężko ich się pozbyć. Szczególnie z twarzy, którą ma się jedną - powiedziała Beata Tadla w wywiadzie dla "Super Expressu".

Dziennikarka ostro oceniła zmiany kadrowe, które od kilku miesięcy zachodzą w Telewizji Polskiej. Z anteny zniknęło wielu popularnych dziennikarzy, m.in. Tomasz Lis, Hanna Lis, Piotr Kraśko, a teraz Maciej Orłoś.

Mamy prawo do oceny sytuacji i do niezgody na to, co się w mediach publicznych dzieje. A to nic innego, jak autodestrukcyjny proces, który spowoduje, że niebawem już nie będzie czego zbierać. Na szczęście jest wiele miejsc poza tą instytucją i tam trzeba sobie szukać miejsca - dodała Tadla na łamach tabloidu.

Podzielacie jej opinię?

 

Zobacz też: Maciej Orłoś ze łzami w oczach pożegnał się z widzami "Teleexpressu". Już wiemy, kto go zastąpi! WIDEO

 

Beata Tadla zabrała głos w sprawie odejścia Macieja Orłosia z TVP.

Beata Tadla na otwarciu butiku marki 303 Avenue
Fot. ONS

Maciej Orłoś po 25 latach zakończył pracę w Telewizji Polskiej.

Maciej Orłoś w garniturze
Fot. East News

Może Cię również zainteresować:

Beata Tadla została "Debiutantką Roku" po 27 latach pracy w telewizji! Jak to możliwe?

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Zgadzasz się z opinią Beaty Tadli?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady