• Wera

O NIE! Po finale "Tańca z Gwiazdami" Beatę Tadlę spotkała niemiła niespodzianka!

Beata Tadla - co po Tańcu z gwiazdami

 

Beata Tadla wygrała 8. edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Dziennikarka zdobyła kryształową kulę pokonując Katarzynę Dziurską w tanecznej rywalizacji. Po hucznym afterparty i weekendzie, który opływał w gratulacje, dziennikarka umieściła szczery wpis na Instagramie. 

 

Zobacz: Też zauważyliście ten gest? Kret tuż po finale "Tańca z Gwiazdami" pogłaskał Tadlę, a co zrobiła ona?

 

Fot. fot: Instagram

 

"Emocje wciąż opadają, powrót do normalności trochę potrwa. Jestem szczęśliwa! Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas pięknymi gestami, dobrym słowem, trzymanymi kciukami❤ Moi najbliżsi przeżywali ze mną wzloty i upadki, widzieli, jak wiele wysiłku kosztował mnie każdy trening i każdy występ, towarzyszyli mi od początku do końca😘 Jesteście niezwykli, bez Was nie byłoby tej radości❤ Dziękuję najlepszemu pod słońcem tancerzowi i trenerowi @jankliment za serce, talent i przyjaźń. Chylę czoła przed jego cudowną żoną @lenkakliment Dziękuję tym, którzy sprawili, że #tanieczgwiazdami stał się dla mnie przygodą życia! Cała ekipa @rochstartv pracująca przy programie to świetni fachowcy, kieruję w Waszą stronę ukłony i podziękowania. Gratuluję naszym rywalom @kasia_dziurska i @tomaszbaranski, konkurowanie z Wami było dla mnie zaszczytem! Chciałabym odpisać na każdy SMS, ale straciłam telefon i nie wiem, czy uda się odzyskać to, co w nim zapisane... Dziękuję wszystkim" - napisała pod zdjęciem. 

 

Nowe: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie.

 

POLECAMY: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czym zajmie się Beata Tadla po "Tańcu z Gwiazdami"? 


Jak wspomniała dziennikarka, powrót do normalnego życia nie będzie łatwy. Przed nią dużo pracy w telewizji i na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie jest wykładowcą. Beata zdradziła już, że po zakończeniu roku szkolnego zabierze syna w podróż życia. 

 


Zawsze marzyliśmy zawsze, by zwiedzić te rejony Stanów Zjednoczonych, w których jeszcze nie byliśmy. Do tej pory widzieliśmy Los Angeles, Nowy Jork, Miami,  Waszyngton" - mówiła  „Party” Beata Tadla.

 

 

Zobacz: Jaki prezent na komunię dla dziewczynki?

 

Beata Tadla zwyciężyła w 8. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie

Beata Tadla wygrała Taniec z Gwiazdami
Fot. East News

Emocje jeszcze nie opadły...

Fot. ONS

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Czy Beata zasłużenie wygrała program?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady