• Wera

O NIE! Po finale "Tańca z Gwiazdami" Beatę Tadlę spotkała niemiła niespodzianka!

Beata Tadla - co po Tańcu z gwiazdami

 

Beata Tadla wygrała 8. edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Dziennikarka zdobyła kryształową kulę pokonując Katarzynę Dziurską w tanecznej rywalizacji. Po hucznym afterparty i weekendzie, który opływał w gratulacje, dziennikarka umieściła szczery wpis na Instagramie. 

 

Zobacz: Też zauważyliście ten gest? Kret tuż po finale "Tańca z Gwiazdami" pogłaskał Tadlę, a co zrobiła ona?

 

Fot. fot: Instagram

 

"Emocje wciąż opadają, powrót do normalności trochę potrwa. Jestem szczęśliwa! Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas pięknymi gestami, dobrym słowem, trzymanymi kciukami❤ Moi najbliżsi przeżywali ze mną wzloty i upadki, widzieli, jak wiele wysiłku kosztował mnie każdy trening i każdy występ, towarzyszyli mi od początku do końca😘 Jesteście niezwykli, bez Was nie byłoby tej radości❤ Dziękuję najlepszemu pod słońcem tancerzowi i trenerowi @jankliment za serce, talent i przyjaźń. Chylę czoła przed jego cudowną żoną @lenkakliment Dziękuję tym, którzy sprawili, że #tanieczgwiazdami stał się dla mnie przygodą życia! Cała ekipa @rochstartv pracująca przy programie to świetni fachowcy, kieruję w Waszą stronę ukłony i podziękowania. Gratuluję naszym rywalom @kasia_dziurska i @tomaszbaranski, konkurowanie z Wami było dla mnie zaszczytem! Chciałabym odpisać na każdy SMS, ale straciłam telefon i nie wiem, czy uda się odzyskać to, co w nim zapisane... Dziękuję wszystkim" - napisała pod zdjęciem. 

 

Nowe: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czym zajmie się Beata Tadla po "Tańcu z Gwiazdami"? 


Jak wspomniała dziennikarka, powrót do normalnego życia nie będzie łatwy. Przed nią dużo pracy w telewizji i na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie jest wykładowcą. Beata zdradziła już, że po zakończeniu roku szkolnego zabierze syna w podróż życia. 

 


Zawsze marzyliśmy zawsze, by zwiedzić te rejony Stanów Zjednoczonych, w których jeszcze nie byliśmy. Do tej pory widzieliśmy Los Angeles, Nowy Jork, Miami,  Waszyngton" - mówiła  „Party” Beata Tadla.

 

 

Zobacz: Jaki prezent na komunię dla dziewczynki?

 

Beata Tadla zwyciężyła w 8. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie

Beata Tadla wygrała Taniec z Gwiazdami
Fot. East News

Emocje jeszcze nie opadły...

Fot. ONS

Czy Beata zasłużenie wygrała program?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje