• BoyToy

Beata Tadla i Jarosław Kret wzięli ślub! Odbył się w wielkiej tajemnicy

Ślub Beaty Tadli i Jarosława Kreta
Fot. ONS

Wszystko wskazuje na to, że w polskim show-biznesie właśnie rozpoczął się sezon na śluby. Ostatnio odbyła się długo zapowiadana ceremonia Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Para stanęła na ślubnym kobiercu wśród najbliższej rodziny i przyjaciół, choć nie obyło się bez towarzystwa paparazzi. Przypomnijmy: Richardson zdradza kulisy ślubu. Miała do gości nietypową prośbę

Z kolei spekulacje o ślubie Beaty Tadli i Jarosława Kreta krążyły już od wielu miesięcy i wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekały się realizacji. Jak donosi "Super Express", Tadla i Kret pobrali się podczas cichej ceremonii, która odbyła się pod koniec kwietnia. Para wzięła najwyraźniej przykład z Agaty Młynarskiej, która zasłynęła jakiś czas temu bardzo skromnym jak na show-biznes ślubem. Informator tabloidu zdradza, że zakochani nie chcieli robić z uroczystości medialnego wydarzenia.


To była skromna ceremonia. Oni nie chcieli szumu wokół ślubu. Wiadomo, że pobrali się w kwietniu. Ale gdzie? Nie wiadomo. To jest ich tajemnicą. Teraz wybierają się na romantyczny wyjazd do Zakopanego. Są nierozłączni. Bardzo się kochają. Nie kłócą się, dbają o siebie - zdradza znajomy pary w rozmowie z "Super Expressem".


Gratulujemy!

Tadla i Kret całują się przed paparazzi:

Plebiscyt Party
Może Cię również zainteresować:

Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje