Beata Kozidrak jeszcze w tym roku da pięćdziesiąt koncertów! Ile na nich zarobi? Czy będzie latać na nie prywatnym odrzutowcem?

Beata Kozidrak sprzedaje dom w Lublinie

 

Beata Kozidrak jeszcze w tym roku planuje dać 50 koncertów razem z Bajmem. To nie lada wyczyn, bo oznacza granie i śpiewanie średnio co 3-6 dni, w różnych miejscach. Dlatego o kondycję Beaty Kozidrak będzie dbał sztab specjalistów. Wokalistka przyznała magazynowi "Party", że przygotowywała się starannie do tego przedsięwzięcia, trenując z prywatnym trenerem na siłowni. Na pytanie, czy planuje latać na koncerty prywatnym odrzutowcem, odpowiedziała:

Na szczęście nie muszę zajmować się logistyką. Ale mogę powiedzieć, że na pewno będzie się mną opiekował masażysta i że ktoś przygotuje dla mnie specjalną dietę.


Czy jeszcze jakieś specjalne zachcianki ma gwiazda? Okazuje się, że nie! Kozidrak mówi, że potrzebuje tylko wyciszyć się przed koncertem. Nie pije alkoholu, który rozszerza struny głosowe. A co robi po występie?

Jest we mnie za dużo emocji, więc idę na drinka z zespołem. Jednak nie po to, by odreagować, ale raczej, aby porozmawiać. To je właśnie cudowne, że w Bajmie panuje taka atmosfera, że nadal nam się tego chce - mówi.


Co ciekawe w trasie koncertowej Beacie będzie towarzyszyć cała rodzina. Agata zajmie się doradzaniem kreacji, a Kasia będzie śpiewać w chórkach. Nie zabraknie też w trasie byłego męża gwiazdy - Andrzeja Pietrasa. Co na to Beata Kozidrak?

Chcę być szczęśliwa, a kłótnie niczemu nie służą. Trzeba pielęgnować optymizm w sobie i nie przeszkadzać nikomu w życiu. Każdy z nas poszedł już swoją drogą i dziś nasza współpraca zawodowa jest po prostu fantastyczna. Rozumiemy się i pomagamy sobie wzajemnie. Bajm jest czymś dobrym i nie zamierzamy tego niszczyć - mówi.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Prokuratura wszczęła śledztwo po śmierci brata Beaty Kozidrak! Jaka jest przyczyna śmierci Jarosława Kozidraka?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Ile Kozidrak zarobi na koncertach?

Fakt podsumował honoraria za 34 koncerty Beaty i Bajmu:

Skoro za pojedynczy występ Bajm życzy sobie 50 tys. zł, to rachunek jest prosty – do kieszeni gwiazdy wpadnie 1,7 mln złotych do podziału z zespołem - pisze tabloid.

 

ZOBACZ: Beata Kozidrak wie, co założyć żeby mieć nogi do nieba! Ten trik polecają styliści gwiazd.

 

Beata Kozidrak

 

Beata Kozidrak w sukni Mario Menezi
Fot. Mat. prasowe

Którą piosenkę Bajmu lubisz najbardzej?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady