Beata Kozidrak w Dzień Dobry TVN o rozstaniu

Beata Kozidrak udzieliła bardzo szczerego wywiadu w "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Urszulą Chincz. Gwiazda po raz pierwszy zdementowała ostatnie plotki o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem. Plotkowano, że artystka i jej były mąż rozstali się skłóceni ze sobą. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna!

 

Beata Kozidrak o rozwodzie i nowym partnerze

 

Beata Kozidrak zapewnia - ma świetne relacje z Andrzejem Pietrasem, z którym nadal współpracuje. Mają dość plotek na temat ich rzekomego konfliktu, ponieważ wszystko układa się bardzo pomyślnie:

Jesteśmy  w zgodzie. To, co piszą w gazetach czy na portalach, że powodem rozstania były jakieś zdrady, to jest to bzdura totalna. Jest na przykro, że coś takiego się dzieje. Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach. Pracujemy razem, więc to jest chociażby powód, dla którego musimy mieć dobre relacje. Podoba mu się zawartość nowej płyty. Za każdym razem mówi: "to jest niezwykłe, każda piosenka może być singlem" - mówi Beata Kozidrak. 

Gwiazda zabrała również głos w sprawie nowego partnera! 

Jestem zakochana. To chyba widać i słychać. Myślę, że znalazłam odpowiedniego partnera. Zdaje sobie sprawę, że w moim przypadku to jest bardzo trudne, jestem bardzo rozpoznawalna. Od kiedy jestem w Warszawie paparazzi śledzą mnie. Niestety pokazali mój dom. To powinno być karalne. [...] Jak trafią na niego, zrobi im krzywdę. - zapowiada artystka.

Czekacie na nową płytę Beaty Kozidrak "B3"?

 

Zobacz także: 5 kroków, jak zacząć żyć po rozwodzie

 

Beata Kozidrak zaprosiła dziennikarkę do swojego nowego domu.

Beata Kozidrak w Dzień Dobry TVN o rozstaniu

 

Beata Kozidrak w swoim nowym domu.

Beata Kozidrak w Dzień Dobry TVN o rozstaniu

 

Beata Kozidrak zapowiada premierę trzeciej solowej płyty!

Beata Kozidrak w różowej sukni

 

Więcej na temat Beata Kozidrak