• KK

Beata Kozidrak udawała, że ma kochanka? Zaskakujące doniesienia o piosenkarce!

Beata Kozidrak udaje, że jest zakochana?
Fot. Instagram

Beata Kozidrak jednak nie jest zakochana? Jeszcze kilka tygodni, po głośnym rozstaniu z mężem, piosenkarka nie ukrywała przed znajomymi, że pomimo rozwodu nie zamierza się załamywać, a siły dodaje jej miłość. I chociaż gwiazda nigdy nie powiedziała wprost, że chodzi o nowego mężczyznę w jej życiu, to media zastanawiały się kim może być nowy wybranek Beaty Kozidrak. Teraz jednak jeden z tabloidów donosi, że artystka z nikim nie jest związana! Co więcej, znajoma Beaty w rozmowie z Faktem, twierdzi nawet, że była żona Andrzeja Pietrasa, jedynie udawała, że w jej życiu pojawiła się nowa miłość.

Zobacz także: Bolesne rozstania – jak sobie poradzić po zerwaniu?

Beata nie mogła znieść myśli, że jej mąż ułożył sobie życie po rozstaniu z nią. W końcu Andrzej jeszcze przed rozwodem związał się z nową kobietą. By nie wyjść na ofiarę losu, a przy okazji zagrać Andrzejowi na nosie zaczęła opowiadać znajomym, że ona też jest zakochana- stwierdza znajoma gwiazdy. To nie jest możliwe, by Beata kogoś miała. Odkąd jest w Warszawie cały czas spędza ze swoją przyjaciółką. Z nią też wyjechała na wakacje. Gdyby z kimś była na pewno wolałaby pierwszy urlop po rozwodzie spędzić z nim.

Jedno jest pewne - Beata Kozidrak pomimo rozwodu promienieje i wygląda na szczęśliwą... Czy to zasługa nowej miłości? Zapewne dowiemy się już wkrótce!

Zobacz także: Beata Kozidrak w kostiumie kąpielowym w jacuzzi. Co za widok! ZDJĘCIA

 

Beata Kozidrak nie jest zakochana?

Beata Kozidrak

Artystka jest singielką?

Beata Kozidrak zdjęcia z nowego teledysku

Może Cię również zainteresować:

Córki Beaty Kozidrak stanęły po jej stronie? "To one mówiły mi, żebym się zmieniła" WIDEO

Lubicie piosenki Beaty Kozidrak i Bajmu?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady