7 MILIONÓW ZŁOTYCH w rok!

Fot. ONS

7 milionów na konto! Któż nie marzy o takich pieniądzach! Honoraria godne prawdziwej gwiazdy wpływają na konto Beaty Kozidrak. Skąd takie sumy? Zespół Bajm za jeden występ zbiera gażę w wysokości 85 tysięcy złotych. A więc uzyskanie takiej imponującej kwoty wcale nie jest takie trudne, bowiem jak wyliczył Fakt zespół zagrał w zeszłym roku 62 koncerty. Do tego zdarzają się występy extra takie jak sylwester za które zespół zarobił 200 tysięcy za 11 minutowy występ

Do tego dochodzą tantiemy jakie piosenkarka otrzymuje za swoje piosenki. Kozidrak jest bowiem autorką tekstów przeszło 200 piosenek, które są regularnie grane w rozgłośniach radiowych i na koncertach. 

Nie myślcie sobie, że 7 milionów to jest ogólny zarobek zespołu Bajm. Fakt wyliczył dokładnie, że po opłaceniu wszystkich członków zespołu, tyle zostaje w kieszeni piosenkarki.

Trzeba przyznać, że kariera Kozidrak jest nadal bardzo aktywna i na tą ogromną kwotę Bajm zasłużył sobie swoją ciężką pracą. Mimo wielu fanów w całej Polsce nikt nie jest przesycony jej osobą. Może dlatego, że piosenkarka chroni swoje życie prywatne i nie ma jej zbyt wiele w mediach.

Może Cię również zainteresować:

Prokuratura wszczęła śledztwo po śmierci brata Beaty Kozidrak! Jaka jest przyczyna śmierci Jarosława Kozidraka?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje