• BuFi

Kozidrak uderza w Górniak i Steczkowską. Beata ostro o roli jurorek

Beata Kozidrak o byciu jurorką
Fot. Akpa

Beata Kozidrak niezmiennie od 35 lat jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. To ona była największą atrakcją Sylwestra 2014/2015 we Wrocławiu. W tym samym dniu dowiedziała się, że po raz drugi została babcią. Przypomnijmy: Kozidrak znów została babcią! Zdradziła imię i płeć na Facebooku

Gwiazda od lat wzbudza tylko pozytywne emocje wśród słuchaczy i widzów. Nic  więc dziwnego, że producenci największych talent-show zabiegają o współpracę z diwą.  Niestety, nie ma szans, żeby artystka zgodziła się zostać jurorką, przynajmniej wtedy, kiedy jeszcze koncertuje. Uważa to za niepotrzebny nikomu lans:

Wciąż dostaję propozycje bycia jurorem, już są nawet na przyszły rok. Może kiedyś przestanę grać koncerty, to się zgodzę. Jestem zwierzęciem muzycznym, sceniczny. Nie umiem się lansować poprzez siedzenie, gadanie i ocenianie innych - przekonuje w rozmowie z Show.


Co na to Justyna Steczkowska i Edyta Górniak? Przypomnijmy, że Justyna ostatnio poinformowała, że rezygnuje z roli trenerki w The Voice of Poland.

Zobacz: Steczkowska odchodzi z The Voice of Poland! Zdradziła zaskakujące powody
Beata Kozidrak odsłania zgrabne nogi:

Może Cię również zainteresować:

Leon Myszkowski o Allanie Krupie: Jest bardzo utalentowany. Mam nadzieję, że w przyszłości razem...

Źródło: WideoPortal/x-news

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady